Politerno > Україна і світ > Компанії Ахметова, Фірташа і Тігіпко отримали ліцензії на постачання газу в Україну

Компанії Ахметова, Фірташа і Тігіпко отримали ліцензії на постачання газу в Україну

  • Грудень 30, 2017
  • 258 Переглядів
  • 0

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), видала ліцензії на постачання природного газу ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” Ріната Ахметова і ТОВ “Хімвектор”, кінцевим бенефіціаром якої через кіпрську “Валанокс Інвестментс Лімітед” є Дмитро Фірташ.

Як передає “Інтерфакс-Україна“, відповідне рішення комісія прийняла на засіданні в середу,

Ліцензію також отримали “дочка” швейцарського трейдера DufEnergy ТОВ “Дюфенерджі Україна”, ТОВ “Фортекс Енерджі” CEO WOG Сергія Корецького, ТОВ “ТАС Енергія Країни” Сергія Тігіпка, підконтрольний НК “Роснефть” ПрАТ “ЛИНІК LPG”, а також ТОВ “Стартнафта Україна”, яка спеціалізується на торгівлі.

В цілому комісія видала відповідні ліцензії 24 компаніям.

Як повідомлялося, за станом на листопад 2017 року НКРЕКУ видала близько 350 ліцензій на постачання газу в Україну. Зокрема, ліцензії отримали великі світові компанії і трейдери, такі як Trafigura, Engie, MET.

НКРЕКУ здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Учора НКРЕКП повідомила, що “Рекомендовані платежі”, які деякі постачальники природного газу включають в платіжні документи, не є обов’язковими до сплати.

Читайте також: Голова НКРЕКП Вовк може стати першою жертвою по справі “Роттердам+”, – Кучеренко (Відео)

Поділитися: