Politerno > Тернопільщина > На Гусятинщині масово вирубують дуби

На Гусятинщині масово вирубують дуби

  • Січень 31, 2018
  • 559 Переглядів
  • 0

Поки влада Гусятинщини вивчає довгими місяцями питання незаконної вирубки деревини, під “кришуванням” правоохоронних органів “нелегали- лісничі” вирубали десятки кубів дуба.

На останній сесії Гусятинської районної ради депутати вчергове звернулись до голови Гусятинської РДА Батога В.С. та начальника Гусятинського відділення поліції Гудака О.В., щодо притягнення “невідомих” осіб до відповідальності за незаконну вирубку дубів.

На днях саме цих  5 “невідомих” осіб затримали жителі с. Личківці.

Раніше депутати заявляли на сесії райради, що “невідомі” особи вже здійснювали свою діяльність, як в с. Личківці та с. Трибухівці, так і в селах Вікно, Увисла, Сорока, в лісах, що знаходяться за межами населених пунктів. Як заявлялось, від дуба “очищено” посадку попри колію від Копичинець до Хоросткова.

Ні для кого не секрет, що ця група осіб працює на раніше впливового в районі екс-регіонала, який контролює експорт деревини з Гусятинщини за кордон попри “вивчання проблеми” владними структурами і силовиками.

Здається, відповідальність за використання земель та лісів за межами населених пунктів в Гусятинському районі покладена саме на голову РДА Батога?

Як повідомлялось, на Гусятинщині депутати “провалили” звіт голови РДА Батога.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *