Politerno > Україна і світ > У ході візиту до США Тимошенко зустрілася з керівництвом Комітету з питань розвідки Палати представників

У ході візиту до США Тимошенко зустрілася з керівництвом Комітету з питань розвідки Палати представників

  • Лютий 6, 2018
  • 342 Переглядів
  • 0

У рамках робочого візиту до США Голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко провела зустріч із керівництвом Комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Сторони обговорили актуальні питання українсько-американських відносин, ситуацію на Сході нашої держави та питання, пов’язані з дотриманням прав і свобод людини в анексованому Криму.

Особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, створенню і зміцненню антикорупційних органів та запровадженню парламентсько-громадського контролю за силовими відомствами.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Як повідомлялось, делегація ВО “Батьківщини” на чолі з лідером партії Юлією Тимошенко перебуває у Сполучених Штатах Америки з метою участі у заходах за програмою Національного молитовного сніданку, а також проведення низки робочих заходів.

У рамках візиту до США Юлія Тимошенко провела зустріч зі Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Поділитися: