Politerno > Україна і світ > Тимошенко провела зустрічі з головою Комітету Сенату США Бобом Коркером та сенатором Біллом Нельсоном

Тимошенко провела зустрічі з головою Комітету Сенату США Бобом Коркером та сенатором Біллом Нельсоном

  • Лютий 7, 2018
  • 399 Переглядів
  • 0

У рамках робочого візиту до США Голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко провела зустріч із головою Комітету із закордонних справ Сенату США Бобом Коркером.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема питання, пов’язані з агресією Росії проти нашої держави, та надання летальної зброї Сполученими Штатами Америки Україні.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко подякувала Сенату США за принципову позицію щодо підтримки України, захисту її суверенітету та територіальної цілісності. Вона також наголосила на необхідності не забувати про Крим, незаконно анексований Росією.

У свою чергу сенатор Боб Коркер відзначив сильну позицію Юлії Тимошенко та її партії щодо відстоювання національних інтересів України.

Окрім того, особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади та створенню і зміцненню антикорупційних органів у нашій державі.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Також, лідер “Батьківщини” провела зустріч з колишнім астронавтом, сенатором Біллом Нельсоном.

Сторони обговорили актуальні питання двосторонніх відносин, зокрема, допомогу Сполучених Штатів Україні в оборонній та економічній сферах.

Також на запрошення сенатора, Юлія Тимошенко разом з ним спостерігала за запуском важкої ракети-носія Falcon Heavy, який відбувся з космодрому космічного центру імені Кеннеді у Флориді у вівторок, 6 лютого.

Як повідомлялось, у рамках візиту до США Юлія Тимошенко провела зустріч зі Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Також лідер “Батьківщини” зустрілась із керівництвом Комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *