Politerno > Україна і світ > У “Гулівері” силовики намагаються потрапити в офіси “Вестей”

У “Гулівері” силовики намагаються потрапити в офіси “Вестей”

  • Лютий 8, 2018
  • 276 Переглядів
  • 1

В офісах медіахолдингу “Вести”, які розташовані на 32 поверсі ТРЦ Гулівер у Києві, невідомі у формі спецпризначенців намагаються провести обшуки.

Про це повідомила головний редактор у ТОВ “Вести Мас-Медіа” Оксана Омельченко.

“Ну все, почалося! Близько 6 ранку оточили “Гулівер”, заходять на наш поверх такі “милі” люди. Колеги з Радіо передають, що звук такий, ніби почали все трощити”, – написала Омельченко.

Вона додала, що незабаром на сайті запустять онлайн-трансляцію подій.

“Якраз сьогодні готували до друку другу частину розслідування про Нацагентство і його друзів”, – додала Омельченко.

За її словами, підозри нікому не вручили.

“Поки ні, прориваються. Кажуть, понесли зварювальний апарат, забризкують камери фарбою, а кількість силовиків збільшується”, – підсумувала Омельченко.

У СБУ виданню УП повідомили, що вони не причетні до обшуків у “Вестях”.

“У нас ніяких таких заходів заплановано не було. Тільки вчора відповідали на запит “Вестей”, що в нас немає проваджень проти журналістів”, – сказала речник СБУ Олена Гітлянська.

У Генпрокуратурі повідомили, що їм наразі про це нічого невідомо.

“Якщо у нас буде інформація – ми оприлюднимо”, – сказала речник генпрокурора Лариса Сарган.

Вона додала, що обшуки в “Гулівері” можуть бути пов’язані зі справою екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

У Нацполіції повідомили, що до обшуків може бути причетне Агентство з розшуку і повернення активів.

Як повідомляє АРМА, 8 лютого у ТРЦ “Гулівер” Головна військова прокуратура ГПУ та Нацполіція проводять спільні заходи щодо передачі приміщень на 3 поверхах офісного центру Агентству з розшуку і повернення активів.

Фото УП

“8 лютого завдяки спільним діям Головної військової прокуратури ГПУ та Національної поліції на виконання ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 року всупереч опору невстановлених осібвсі приміщення на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу “GULLIVER“, за адресою: м. Київ, площа Спортивна, 1А, були фактично передані в управління Національному агентству”, – йдеться в повідомленні АРМА.

Відзначається, що наразі АРМА фактично передало ці приміщення в управління компанії-управителю.

“Наразі єдиним законним власником зазначених приміщень є компанія-управитель на підставі вказаного договору управління майном. Усі перешкоди такому управлінню є незаконними та порушують як права компанії-управителя, так і зазначене рішення слідчого судді, що є кримінально караним діянням”, – йдеться в повідомленні.

У АРМА додали, що компанія-управитель уповноважена передавати зазначені приміщення у оплатне користування всім охочим.

“Відповідно, особи, які займали вказані приміщення до їх фактичного передання компанії-управителю, мають змогу оперативно укласти з нею відповідний договір оренди, що дозволить їм перебувати там на законних підставах”, – пояснили в Нацагенстві.

Повідомляється, що слідчо-оперативну групу викликала компанія-управитель у зв’язку з поширенням в деяких ЗМІ інформації про недобросовісні дії її представників. Правоохоронців викликали для з’ясування цих обставин у встановленому законом порядку.

Також в АРМА додали, що неодноразово намагалися встановити, які компанії перебувають на зазначених поверхах офісного центру, але зіткнулося зі спротивом.

“Невідомі особи, порушуючи зазначене рішення слідчого судді та вимоги закону, сьогодні як і в минулі рази чинили перешкоди та спротив представникам Нацагентства та Головної військової прокуратури щодо виконання такого рішення та передачі зазначених приміщень в управління Національному агентству”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, військова прокуратура арештувала майна екс-міністра часів Януковича Клименка доходів і зборів на 900 мільйонів гривень. На початку серпня відомство провело  183 обшуки в приміщеннях, що належать екс-міністру Клименко. У тому числі в офісному центрі “Гулівер” в Києві, кілька поверхів якого є власністю екс-міністра і членів його сім’ї.

Поділитися: