Politerno > Україна і світ > Аваков скасував власний наказ про нагородження зброєю Федорченка

Аваков скасував власний наказ про нагородження зброєю Федорченка

  • Лютий 19, 2018
  • 264 Переглядів
  • 0

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що скасував власний наказ про нагородження вогнепальною зброєю екс-бійця добровольчого батальйону “Донбас” Олександра Федорченка, якого звинувачують у пораненні поліцейського під час сутичок біля Солом’янського суду.

“Так нагородна (зброя – ред.), людина тоді заслужила бойовими діями, на жаль, це нічого не змінює. Наказ відмінено, зброю вилучено”, – повідомив глава МВС.

Як повідомлялось, 15 лютого під Солом’янським судом у Києві, де обрали запобіжний захід меру Одеси Геннадію Труханову, відбулися сутички і затримання, кульове поранення отримав правоохоронець.

Згодом стало відомо, що чоловік, який поранив поліцейського, служив у батальоні “Донбас” та отримав зброю у якості нагороди від МВС.

19 лютого Шевченківський райсуд Києва відпустив з-під арешту чоловіка, який стріляв у поліцейського під час зіткнень під Солом’янським судом.

Коментуючи це рішення суду міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував припинити охорону судів силами Національної поліції та Національної гвардії і в цей же день Шевченківський районний суд Києва залишився без охорони.

Поділитися: