Politerno > Україна і світ > “Україна у дусі солідарності з британськими партнерами” видворяє 13 російських дипломатів – Порошенко

“Україна у дусі солідарності з британськими партнерами” видворяє 13 російських дипломатів – Порошенко

  • 26 Березня, 2018
  • 1273 Переглядів
  • 0

Україна видворяє 13 російських дипломатів у відповідь на отруєння екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля.

Про це у Facebook повідомив президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

“Україна у дусі солідарності з нашими британськими партнерами та трансатлантичними союзниками, та в координації з країнами ЄС, ухвалила рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів із тих небагатьох, що залишилися”, – зазначив президент.

Порошенко наголосив, що “Росія вкотре підтвердила своє зневажливе ставлення не лише до суверенітету незалежних держав, а й до цінності людського життя”.

“Наступний крок – збільшення ціни для Москви за вчинені міжнародні злочини, включно через посилення персональних, фінансових та економічних санкцій”, – додав глава держави.

Він підкреслив, що “спільна відповідь Кремлю і надалі має бути рішучою та жорсткою для недопущення нових людських трагедій та забезпечення поваги до норм міжнародного права”.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін також повідомив про видворення дипломатів у Twitter.

“Готувалися до цього певний час, але зробили скоординовано з нашими друзями та партнерами”, – зазначив очільник МЗС.

Мабуть українська влада таким чином реагує на народне невдоволення тим фактом, що за час війни на Донбасі, у фінансуванні якої офіційно звинувачується Кремль, Україна не спромоглась ані розірвати дипломатичні відносини з Росією, ані вислати хоча б одного дипломата. У той час, як Британія лише за підозрою в отруєнні колишнього російського шпигуна Скрипаля вислала 23 російських дипломатів.

Зокрема на це нещодавно звернув увагу російський політичний аналітик-міжнародник Андрій Піонтковський.

Нещодавно стало відомо, що США і до 20 європейських країн готуються вислати російських дипломатів, пов’язаних з московськими шпигунськими мережами.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE