Politerno > Україна і світ > Фейки і 1995 рік з маніпуляціями – брудна кампанія проти Тимошенко набирає обертів

Фейки і 1995 рік з маніпуляціями – брудна кампанія проти Тимошенко набирає обертів

 • 22 Квітня, 2018
 • 3240 Переглядів
 • 0

18 квітня одне з відомих українських видань “Українські новини” опіблікувало статтю пі назвою “За інформацією суду США, Тимошенко перерахувала Лазаренку понад $160 млн, – ЗМІ”.

У публікації видання з посиланням на “Комсомольскую правду в Укрине” розповідається про те, як лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко, очолюючи корпорацію Єдині енергетичні системи України, в 1995 – 1997 рр., нібито вивела через рахунки цієї корпорації на рахунки офшорів, підконтрольних екс-прем’єру Павлу Лазаренку більш як $160 млн, повідомляє.

Про це нібито йдеться в рішеннях окружного суду Округу Колумбія (США) за 2011 рік. Як зазначає видання, всього американські суди довели виведення близько $250 млн на рахунки компаніями Лазаренка.

І КП і Українські новини наводять виступ з цього приводу з трибуни парламенту лідера фракції Радикальної партії Олег Ляшка.

Зазначимо, що у 2016 році у програмі журналістських розслідувань “Схеми. Корупція в деталях” спеціально для 24 Каналу від “Радіо “Свободи” і Першого громадського каналу – в Україну з візитом приїхала колишній американський прокурор, яка домоглася ув’язнення в США українського екс-прем’єр-міністра Павла Лазаренка.

Зокрема вона розповіла в інтерв’ю, що слідство довело, що Павло Лазаренко вимагав в українських бізнесменів данину з прибутків в бізнесі у тих сферах, на які він мав вплив. Також Марта Борщ розповіла, що за даними  слідства на рахунки Лазаренка перераховувались кошти з рахунків, які на думку слідства могли належати Тимошенко. Суд відмови тоді залучити до справи Юлію Тимошенко за відсутністю доказів, а сама Тимошенко розглядалась слідством, як можлива потерпіла від дій Лазаренка.

Сама Тимошенко назвала заведену в Україні проти неї справу стосовно діяльності ЄЕСУ зведенням з нею, як з лідером опозиції, рахунків колишнім президентом України Леонідом Кучмою.

Але що найбільше вражає у вищезгаданому матеріалі Українських новин. Ні, не посилання на Комсомольську правду і розгойдування давно забутої теми.

Найбільше обурює розповсюдження УН фейків у мережі Facebook. Ось як виглядає дана публікація у ній:

А ось як виглядає реальна фотографія Юлії Тимошенко з її чоловіком Олександром:

Нещодавно світ облетіло розслідування журналістів американського видання “The Guardian” про те, як колишній очільник кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт санкціонував таємні медіа операції від імені колишнього президента України, які включали «спецоперації», «замовні» статті у «Wall Street Journal» та на американських вебсайтах, а також анонімні брифінги проти Гілларі Клінтон.

Зокрема, колишній політтехнолог “Партії регіонів” Пол Манафорт ухвалював проведення таємних операцій, націлених проти Юлії Тимошенко. Прізвище Юлії Тимошенко мало з’являтися у словосполученнях зі словом «концтабір», щоб створити враження, що вона спонукає до створення концтаборів у країні. Споріднені теги на кшталт «Голокост» мали розганятися арміями ботів та тролів у соцмережах.

Тож, як бачимо, вітчизняні ЗМІ підхопили естафету Пола Манафорта і на свій лад намагаються дискредитувати лідера “Батьківщини”, вдаючись до перекручування фактів і навіть створення фейкових колажів з її фотографій.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь