Politerno > Україна і світ > Порошенко заявив, що грошей не любить і жоден олігарх в Україні привілеїв не має

Порошенко заявив, що грошей не любить і жоден олігарх в Україні привілеїв не має

  • 6 Травня, 2018
  • 5699 Переглядів
  • 5

Президент Петро Порошенко заявив, що в Україні “жоден олігарх не може сподіватися на привілеї” і запевнив, що “не любить грошей”.

Як повідомляє УП, про це він сказав в інтерв’ю німецькому виданню Focus, яке у своєму Twitter розмістив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

На запитання, наскільки важко руйнувати потужні олігархічні кола в Україні, будучи самому олігархом, Порошенко зазначив: “Тут у мене немає ніяких стримувань”.

“За 4 роки, що минули,  я показав, що жоден олігарх не може сподіватися на привілеї. Навпаки. Мене атакують деякі олігархи, які поширюють про мене фейкові новини через ЗМІ”, – заявив він.

На прохання доповнити речення “Я люблю гроші, бо…” президент заявив, що “не любить грошей”, а на прохання доповнити речення “Коли я порівнюю мою кар’єру політика та підприємця”: “Я б сказав, що роблю все можливе у бізнесі і значно більше – як політик, тому що від цього залежить доля цього великого народу”.

“Якщо необхідно, я віддам за нього навіть своє життя”, – додав він.

Як повідомлялось, у тому ж інтерв’ю виданню Focus Порошенко висловив сподівання, що Антикорупційний суд може з’явитися вже у травні, що відкриє шлях черговому траншу МВФ.

Читайте також: Коломойський розповів у Лондонському суді, як його шантажував Порошенко і хотів відібрати телеканал – Лещенко

Діліться у соцмережах:

5 коментарів

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE