Politerno > Україна і світ > Турчинов ініціюватиме розслідування і санкції для е-ЗМІ за “трансляції з ДНР”

Турчинов ініціюватиме розслідування і санкції для е-ЗМІ за “трансляції з ДНР”

  • Травень 9, 2018
  • 259 Переглядів
  • Comments Off

Секретар РНБО  Олександр Турчинов заявив, що ініціюватиме розслідування та відповідне запровадження санкцій щодо українських електронних ЗМІ, які 9 травня вели пряму трансляцію “військового параду” з окупованого Донецьку під заголовком “Трансляція з ДНР”.

Як повідомляє УП, про це йдеться у заяві Турчинова від 9 травня, повідомляє прес-служба Рада нацбезпеки і оборони України.

За словами Турчинова, з відповідним листом він вже звернувся до СБУ.

“Звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію “святкування” окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку”, – заявив він.

Турчинов зазначив, що в даному випадку  можна говорити “про цілком конкретний злочин – популяризацію терористичної організації”.

“Адекватна протидія інформаційній агресії – необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. … У цьому випадку не йдеться про свободу слова. Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні”, –  зауважив секретар РНБО.

Він нагадав, що у Німеччині та Франції “розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам – у відповідь на російську інформаційну та пропагандистську агресію”.

“Зважаючи, що Україна перебуває на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їх напрацювання та досвід до українського законодавства”, – заявив Турчинов.

Please follow and like us: