Politerno > Україна і світ > Російський бізнесмен Фукс, який раніше відвідував АП, реорганізовує газовий бізнес Януковича

Російський бізнесмен Фукс, який раніше відвідував АП, реорганізовує газовий бізнес Януковича

  • Червень 27, 2018
  • 622 Переглядів
  • 1

Засновник російської MosCityGroup харківський бізнесмен Павло Фукс переоформлює десятки газових родовищ в Україні на нові дочірні компанії.

Про це йдеться в статті на Економічній правді.

У 2017 році фірма “Голден Деррік” зусиллями Фукса і близького до Петра Порошенка Олександра Грановського за допомогою судів відновила півтора десятка ліцензій на нафтогазові площі в Полтавській області.

Тепер Фукс передає ці спецдозволи близьким структурам, щоб не допустити повернення ділянок державі.

За даними ЕП, компанія “Голден Деррік”, перейменована в “Іст Юроуп Петролеум”, створила 18 дочірніх компаній, які вказують основним видом своєї діяльності розвідувальне буріння та видобуток вуглеводнів.

На кожну з них команда Фукса готується передати по одній ліцензії.

Наприклад – на ТОВ “ГЛК-інвест” будуть оформлені права розробки Гулаковскої нафтогазової площі, на ТОВ “ЗВС інвест” – Зуївської, на ТОВ “НДК інвест” – Ново-Диканської, на ТОВ “РНК інвест” – Руновщинської.

Назви “дочок” (три великі літери) відповідають назві ліцензії на ділянку, яка буде передана цим “дочкам”.

Читайте також: Навіщо колишній російський бізнесмен Фукс відвідував Адмністрацію президента і МВС – “Схеми” (Відео)

Як повідомлялося, у вересні 2016 року після більше двох років судових розглядів компанія “Голден Деррік” повернула собі право на розробку українських газових родовищ.

Зокрема, Державна служба геології та надр в кінці серпня – на початку вересня відновила “Голден Деррік” дії трьох спеціальних дозволів (ліцензій) на газові площі в Полтавській, Харківській і Дніпропетровській областях.

ТОВ “Голден Деррік” отримала скандальну популярність у 2011 році, протягом якого їй на позаконкурсній основі було видано більше двох десятків спеціальних дозволів на користування надрами.

Такі успіхи пов’язували з лобіюванням бізнесу компанії міністром енергетики Едуардом Ставицьким, який представляв інтереси Олександра Януковича.

Наразі 33% ТОВ “Голден Деррік” володіє державна НАК “Надра України”.

Решта 67% – офшору Hartlog Limited з орбіти власника MosCityGroup Павла Фукса. Він відомий скупкою токсичних активів у оточення Віктора Януковича.

Читайте також: Онищенко і Фукс придбали в Курченка права на “гроші Януковича” – розслідування (Відео)

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.