Politerno > Україна і світ > Учасники акції на підтримку політв’язнів передали Макрону і Меркель звернення щодо помилування Сенцова

Учасники акції на підтримку політв’язнів передали Макрону і Меркель звернення щодо помилування Сенцова

  • Липень 1, 2018
  • 260 Переглядів
  • 1

Сьогодні, 1 липня, у центрі Києва відбулася акція на підтримку українських політв’язнів Кремля. Учасники акції у посольства Франції та Німеччини звернення до президента Еммануеля Макрона та канцлера Ангели Меркель щодо помилування Олега Сенцова.

Як повідомляє Укрінформ, організованою ходою з центру Києва люди рушили до посольства Франції з плакатами із зображенням Сенцова та гаслами “Free Sentsov”, “Save Oleg Sentsov” і “Звільніть українських політв’язнів!”.

До акції також долучилися представники “Автомайдану”, які влаштували автопробіг до дипломатичних установ.

На вул.Рейтерській, де розташовано посольство Франції, на час проведення автопробігу та ходи було обмежено рух транспорту.

До посольства активісти передали звернення до президента Франції з проханням особисто звернутися до президента РФ Володимира Путіна щодо помилування Сенцова.

Після цього активісти попрямували до посольства Німеччини, де передали аналогічне звернення до канцлера ФРН Ангели Меркель.

Біля обох дипломатичних установ акція відбулася мирно. Після цього активісти повернулися на Майдан Незалежності.

Як повідомлялось, український режисер Олег Сенцов, який голодує вже 40 днів, відмовився писати президенту РФ Володимиру Путіна прохання про помилування.

Раніше Європейський парламент ухвалив резолюцію з вимогою до російської влади негайно та беззастережно звільнити Олега Сенцова і всіх інших незаконно затриманих в Росії і в Криму громадян України.

Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд закликав Росію звільнити українського режисера Олега Сенцова з гуманітарних міркувань і заявив про готовність подати прохання про його помилування.

Як розповів адвокат політв’язня Дмитро Дінзе, Сенцов відмовляється припинити голодування у відповідь на пропозицію Європейського суду з прав людини.

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.