Politerno > Україна і світ > Українці вважають, що тарифи на послуги електропостачання не відповідають їхній якості

Українці вважають, що тарифи на послуги електропостачання не відповідають їхній якості

  • 27 Липня, 2018
  • 1255 Переглядів
  • 0

Більш як 60% українців переконані, що тарифи на послуги електропостачання не відповідають їхній якості.

Про це йдеться в оприлюднених соціологічною групою “Рейтинг” “Оцінках окремих аспектів енергетичної сфери в Україні. Липень 2018”, які є в розпорядженні Укрінформу.

За даними опитування, 70% українців задоволені послугами електропостачання, які їм надаються, 28% – скоріше незадоволені. Відносно більше задоволених серед жителів центру України та жителів міст.

Водночас, лише третина опитаних вважає, що тарифи на послуги електропостачання відповідають їхній якості, більше 60% мають протилежну думку. Відповідність між ціною та якістю послуг більш помітна для тих, хто загалом задоволені послугами електропостачання.

Якби людям довелось обирати між нижчими тарифами на електроенергією від менш надійного постачальника або ж дорожчими тарифами на електроенергією та більш надійним електропостачанням, то дорожчі тарифи, але більш надійного постачальника електроенергії обрали б 44% опитаних. Майже 30% – за менші тарифи, навіть за умови менш надійного постачальника, для 18% – немає різниці, ще 9% – не визначилися. Дорожчі тарифи швидше б обрали жителі заходу і центру, молодь і люди середнього віку.

Як повідомляється, аудиторія дослідження –  населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність – 1200 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2,8%.

Читайте також: “Впали на дно і по ньому гребемо”. Що буде з економікою, цінами, зарплатами і курсом гривні в 2018 році

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE