Politerno > Україна і світ > В анексованому Кириму поставили бюст Януковичу-молодшому (Відео)

В анексованому Кириму поставили бюст Януковичу-молодшому (Відео)

  • Серпень 8, 2018
  • 373 Переглядів
  • Comments Off

На Братському військовому кладовищі в Севастополі з’явився надгробний пам’ятник Віктору Януковичу-молодшому, який загинув на озері Байкал у березні 2015 року.

Як повідомляє кореспондент Крим.Реаліі, на невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті молодшого сина колишнього президента України.

На пам’ятнику написано “Віктор Вікторович Янукович”.

Над ним, на арці, – цитата з Євангелія від Іоанна: “Немає більшого за ту любов, як хто душу свою покладе за друзів своїх”.

Нагадаємо, Віктор Янукович-старший у лютому 2014 року втік до Росії, його сини – бізнесмен Олександр і народний депутат від “Партії регіонів” Віктор – теж поїхали з України.

Віктор Янукович-молодший любив перегони і, як повідомляли ЗМІ, загинув на озері Байкал.

20 березня 2015 року “Фольксваген” провалився під лід. 33-річний москвич Віктор Давидов загинув, а п’ятеро пасажирів нібито врятувалися. Прізвище Давидова до шлюбу з Віктором Федоровичем Януковичем мала його дружина Людмила.

23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська в Сімферополь, а потім у Севастополь, де поховали на Братському кладовищі.

За повідомленнями ЗМІ, батько загиблого був на похоронах.

Меморіальне братське кладовище часів Кримської (Східної) війни (1853-56 рр.) розташоване на північній стороні Севастополя, на ньому поховані солдати, матроси і офіцери, загиблі в боях за Севастополь, а також відомі і заслужені городяни.

Читайте також: Адвокати Януковича заявили про відвід суддів і прокурорів та покинули засідання

Please follow and like us: