Politerno > Україна і світ > Депутатів Київради від “Самопомочі” виключили з лав партії через земельні махінації

Депутатів Київради від “Самопомочі” виключили з лав партії через земельні махінації

  • 6 Вересня, 2018
  • 1303 Переглядів
  • 0

Виконавчий комітет “Об’єднання “Самопоміч” виключив з членів партії депутатів Київської міської ради Сергія Гусовського, Олексія Руденка, Сергія Харчука та Вадима Васильчука.

Про це йдеться у заяві партії.

Причина виключення – “завдання значної шкоди репутації політичної сили”.

“Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради щодо виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок складає більше 1,4 га”, – йдеться у заяві партії.

Зазначається, що частина депутатів фракції на чолі з Сергієм Гусовським тривалий час не вживали жодних дій для запобігання подібним голосуванням.

Читайте також: У НАЗК перевірили звіти партій: “УКРОП” та “Самопоміч” – найбільші порушники

“Якщо людина використовує свій статус і посаду для того, щоб здобувати персональну вигоду – отримувати комунальну землю для себе і своєї родини, якщо людина через схеми отримує 14 ділянок у власне користування, – все це свідчить про недоброчесність і недобросовісність цієї людини. Якщо депутати фракції це покривають, то це підтверджує і їхню недоброчесність також. Для “Самопомочі” доброчесність була, є і залишається основою цінністю нашої політичної сили. Тому не було, не має і не буде у нас місця для людей, які беруть участь або покривають корупцію”, – наголосила голова Київської міської партійної організації “Об’єднання “Самопоміч” Оксана Сироїд.

Крім того, виконавчий комітет партії почав процедуру відкликання за народною ініціативою депутата Романа Марченка.

У керівництві “Самопомочі” заявили, що усі виявлені документи щодо ймовірних корупційних схем депутата Марченка передадуть до НАЗК, НАБУ та інших органів.

Також Виконавчий комітет Партії прийняв рішення про ініціювання процедури відкликання за народною ініціативою депутата Романа Марченка.

Читайте також: “Самопоміч” заперечує переговори з Гриценком щодо єдиного кандидата в президенти
Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE