Politerno > Україна і світ > Демчина подав на Ситника до суду про захист честі і гідності

Демчина подав на Ситника до суду про захист честі і гідності

  • Жовтень 8, 2018
  • 328 Переглядів
  • Comments Off

Перший заступник глави СБУ Павло Демчина подав позов до суду на директора НАБУ Артема Ситника про захист честі і гідності у зв’язку з заявою Ситника про його причетність до реклами НАБУ в метро.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Я звернувся до Солом’янського районного суду Києва з позовом до директора НАБУ Артема Ситника. Приводом стали голослівні заяви пана Ситника на комітеті Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції”, – сказав Демчина.

Він нагадав, що Ситник звинуватив його в причетності до інформаційної кампанії, спрямованої проти НАБУ.

Демчина також додав, що на момент засідання комітету всеукраїнська громадська організація “Чесне слово” підтвердила проведення нею публічних акцій з критикою Ситника, про що директор НАБУ не міг не знати.

Він заявив, що готовий піти з посади, якщо суд підтвердить звинувачення на його адресу.

“Підкреслюю, що як офіцер у разі підтвердження судом звинувачень на свою адресу, покину посаду в СБУ. Чи готовий Ситник, відповідаючи за свої абсурдні звинувачення, до такого кроку? Дуже сумніваюся”, – сказав Демчина.

У своїй позовній заяві перший заступник глави СБУ просить суд визнати недостовірною інформацію, озвучену Ситником на засіданні комітету, визнати її такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію, а також спростувати.

Як повідомлялося, 3 жовтня директор НАБУ Артем Ситник натякнув, що за акціями і розміщенням рекламних матеріалів, спрямованих на дискредитацію НАБУ, стоять перший заступник глави СБУ Павло Демчина і заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

У серпні минулого року президент України Петро Порошенко присвоїв скандальному заступнику голови СБУ Павлу Демчині звання генерал-лейтенанта.

Журналіст “Слідство.Інфо” Дмитро Гнап досить різко прокоментував присвоєнняпрезидентом Петром Порошенком звання генерал-лейтенанта скандальному заступнику голови СБУ Павлу Демчині.

Читайте також: Відзначення Демчини на День Незалежності – коментар нардепа

Please follow and like us: