Politerno > Україна і світ > Аваков звинуватив штаби кандидатів у розпалюванні ненависті в суспільстві

Аваков звинуватив штаби кандидатів у розпалюванні ненависті в суспільстві

  • Лютий 10, 2019
  • 374 Переглядів
  • Comments Off

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив штаби кандидатів у президенти в розпалюванні ненависті в суспільстві.

Про це він написав у ніч на неділю на своїй сторінці в Facebook.

“Це робота штабів така? Розмотувати донезмоги спіраль ненависті в суспільстві? … Штаби політиків!? Адже це ви, які називають себе чесними і прекрасними – посилаєте бойовиків один на одного, платите за це брудні гроші… А при світлі дня – в підсумку ми зустрічаємося з респектабельними, шанованими людьми з політичних штабів, які дають команди і наймають людей робити ницості!”, – зазначив Аваков.

За словами міністра, “це не політика, і не виборча кампанія – це бл*дство”.

Аваков повідомив, що в Кривому Розі на підході до мітингу одного з кандидатів у президенти зупинили громадянина з 10 літрами зеленки.

“В 4 містах протягом одного дня вилучали зеленку у різного роду активістів… З глузду з’їхали зовсім?”, – запитує він.

“Мені зателефонував один товариш – це, каже, свавілля, чому поліція виводить з мітингу кандидата Х. людей? Вони ж просто стоять і не нападають поки ні на кого. Обурюється. А те, що в кишенях у порученців одного штабу проти іншого, які “просто стоять” – фінка і кастет з петардою, газ черемха і флакони з зеленкою – серед збору тисячі людей – нічого?”, – зазначив Аваков.

Він закликав штаби конкурентів на виборах “зупинитися”.

“Зберіться, панове кандидати, домовтеся, як вести чесну конкуренцію і не втратити країну, не розміняти все ненависть і підлі провокації. Адже це так приємно – чесно виграти вибори”, – пише міністр.

Як відомо, 9 лютого в Києві сталися сутички між поліцією та членами С14, які брали участь в акції “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

Поліція почала за фактом подій три кримінальних провадження за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ч. 1 ст. 341 (Захоплення державних будівель) та ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) КК. 

Це відбулось під час мітингу кадидата у презииденти від “Батьківщини” Юлії Тимошенко, на якому вона попросила співгромадян згуртуватися заради недопущення фальсифікацій, за допомогою яких Петро Порошенко планує втриматися на посаді.

Please follow and like us: