Politerno > Україна і світ > За зривом мітингу Тимошенко та нападом на відділок поліції стоїть СБУ – журналіст

За зривом мітингу Тимошенко та нападом на відділок поліції стоїть СБУ – журналіст

  • Лютий 11, 2019
  • 1114 Переглядів
  • 1

Позаштатний співробітник СБУ Олексій Цимбалюк

Ну, ось і з’ясувалось, у зв’язку з чим 9 лютого 2019 року Служба безпеки України мобілізувала свою агентуру для зриву передвиборного мітингу Тимошенко, а потім направила «добровільних помічників» штурмувати Подільське райуправління поліції.

У цей момент у Генпрокуратурі вже готувались повідомити про підозру в причетності до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк голові тамтешньої облради Владиславу Мангеру й в Адміністрації Президента вирішили, що не варто втрачати такий чудовий інформаційний привід, доручивши СБУ влаштувати «двіж» з криками «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Щоправда, напад на Гандзюк вчинила не Тимошенко, а люди з оточення народного депутата Дмитра Яроша, які, за фабулою слідства, утворили організоване злочинне угруповання, але про такі подробиці в СБУ намагаються не згадувати… Так ось, щодо штурму Подільського райуправління поліції, влаштованого СБУ 9 лютого з метою зірвати мітинг Тимошенко. «Ударною силою» цього штурму, як відомо, була організація С14, яка ніколи не приховувала своїх контактів з СБУ (втім, по-інакшому й бути не може – ніяка парамілітарна громадська організація не може в Україні діяти без співпраці з СБУ). Але цього виявилось замало й на штурм була відправлена досвідчена агентура.

На цьому кадрі з відео, зробленого під час штурму Подільського райуправління поліції, – негласний позаштатний співробітник СБУ Олексій Цимбалюк, який раніше брав участь у провокаціях СБУ, зокрема, зображав «кілера» під час сміховинного спектаклю, розіграного Службою безпеки України задля імітація вбивства колишнього російського журналіста, а нині – актора при СБУ Аркадія Бабченка.

Володимир Бойко, журналіст

Читайте також: Тимошенко: мою зустріч із киянами намагаються штучно прив’язати до сутички активістів із правоохоронцями

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.