Politerno > Тернопільщина > СБУ “пресує” партійців “Батьківщини” та прихильників Тимошенко у Підволочиському районі

СБУ “пресує” партійців “Батьківщини” та прихильників Тимошенко у Підволочиському районі

  • Березень 6, 2019
  • 2427 Переглядів
  • Comments Off

У Підволочиському районі Тернопільської області працівники СБУ викликають на допити партійців «Батьківщини» та прихильників Юлії Тимошенко.

В редакцію «Політерно» звернувся голова Підволочиської районної організації ВО «Батьківщина» Микола Скуйбіда.

За словами пана Миколи, в Підволочиському районі почався справжній терор Служби безпеки проти партійців «Батьківщини». Як зазначає чоловік, спецслужби “пресують” не тільки членів партії, але й прихильників Юлії Тимошенко. Людей викликають в приміщення сільрад, навідуються до помешкань. Тільки за сьогоднішній день сигнали про «наїзди» поступали з сіл Токи та Пеньківців. Поки писався матеріал, поступила інформація, що слідча група працює вже в селі Кошляки.

Працівники СБУ наполегливо домагаються від людей відповідей на запитання щодо агітаційної мережі “Батьківщини”, схеми її роботи, джерел фінансування тощо.

У розпорядженні редакції опинився перелік запитань, які використовують у “роботі” слідчі СБУ:

Допитані розповідають, що СБУшники залякують жінок, погрожують чоловікам відповідальністю за неіснуючі злочини.

Варто зазначити, що згідно із законодавством, питанням дотримання законності у виборчому процесі опікується Міністерство внутрішніх справ, тоді як Служба безпеки України відповідає за питання національної безпеки.

У зв’язку із зазначеними подіями партія «Батьківщина» готує звернення до громадськості. Ми ж у свою чергу просимо належним чином відреагувати на вказані факти спостерігачів громадянської мережі «Опора» та силові структури, зокрема, Нацполіцію.

Читайте також: Керівництво Підгаєцької РДА та нардеп Тарас Юрик незаконно агітують за Порошенка

Please follow and like us: