Politerno > Україна і світ > “Чим клоун гірший за кондитера?”. Кошкіна розкрила деталі розмови з Коломойським щодо висунення Зеленського

“Чим клоун гірший за кондитера?”. Кошкіна розкрила деталі розмови з Коломойським щодо висунення Зеленського

  • 27 Березня, 2019
  • 2254 Переглядів
  • Comments Off

Шеф-редактор видання Lb.ua Соня Кошкіна розповіла про свою розмову з олігархом Ігорем Коломойським, яка відбулася в квітні 2018 року і стосувалася висунення шоумена Володимира Зеленського.

“В квітні я мала телефонну розмову з Ігорем Коломойським, і він мені сказав, що Зеленський точно балотуватиметься. Дослівно це звучало так (я даю вам 200%), я кажу: “Але ж він комедійний актор”. На що Коломойський дослівно каже: “Чем клоун хуже кондитера?” – поділилася вона в інтерв’ю Радіо НВ.

Далі, за словами Кошкіної, через кілька днів вона повідомила Зеленському про те, що нібито прийнято рішення про його балотування, на що той висловив здивування.

Читайте також: Зеленський пропонує прямувати в Євросоюз за процедурою, якої не існує

“Я кажу [Зеленському]: “Ну, Ігор Валерійович розказує це всьому Києву, я не думаю, що він тільки зі мною про це говорив. Він говорить: “А, ну если Игорь Валерьевич сказал, тогда…” – розвів руками. Ну що йому було відповісти в цій ситуації?” – розповіла вона.

Водночас Кошкіна зазначила, що не можна назвати Зеленського людиною, повністю підконтрольною Коломойському, а сам олігарх, можливо, “не радий тій ставці на Зеленського, яку він зробив”.

За словами шеф-редактора LB.ua, шоумен упевнений, що він може діяти самостійно і, можливо, має власні політичні плани.

Читайте також: НАЗК передало у поліцію матеріали про неправомірні внески до виборчого фонду Зеленського

 


Як відомо, шоумен і кандидат в президенти України Володимир Зеленський заперечує вплив на себе з боку олігарха Ігоря Коломойського.

Коломойський в інтерв’ю ВВС Україна також заявляв, що не фінансує Зеленського.

За словами шоумена, його передвиборну кампанію фінансують його партнери зі Студії Квартал 95, друзі і він сам.

Читайте також: Соня Кошкіна: Боягуз – це діагноз. Зеленський попри обіцянки не з’явився в ефірі одного з впливових каналів

 

 

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE