Politerno > Тернопільщина > “Надалівська” міськрада роздає “Петіну тисячу”, а Барна – “Петіних дві” для учасників АТО

“Надалівська” міськрада роздає “Петіну тисячу”, а Барна – “Петіних дві” для учасників АТО

  • Березень 29, 2019
  • 1497 Переглядів
  • Comments Off

Передвиборча “Петіна тисяча” вже дійшла до тернополян.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook колишній народний депутат, заступник голови ОВК №163 у Тернополі Володимир Бойко.

За його даними, жителям обласного центру, що відносяться до пільгових категорій, Управління соціальної політики виконавчого комітету Тернопільської міської ради за декілька днів до виборів направляє повідомлення, що надана перед виборами соціальна допомога з міського бюджету начебто є ініціативою Порошенка.

“Звісно, що це абсурд, – обурюється Бойко – адже президент не має жодного відношення ані до формування бюджету міста Тернополя, ані до програм, по яких кошти витрачаються”.

На його думку, це приклад звичайних “дрібних пройдисвітів”.

“І нехай мене хтось тепер переконає, що це не факт підкупу виборців з боку президентської команди та ще й за рахунок бюджету”, – зазначає екс-нардеп. 

Попри це, пан Володимир задається ще одним питанням: Тернопільська міська рада вже майже 10 років твердо асоціюється із іншою політичною силою, яка постійно заявляє про свою опозиційність до влади. Але виходить так, що розіслані повідомлення спонукають голосувати за представника сьогоднішньої влади.

У той же час, в редакцію “Політерно” поступила інформація про початок видачі разової допомоги у розмірі 2 000 гривень учасникам АТО від Тернопільсьої ОДА. Ініціатива, нібито, виходить від членів президентської партії губернатора Степана Барни та голови обласної ради Віктора Овчарука

Виникає ряд запитань: про учасників АТО згадали лише напередодні виборів? І до чого тут Барна з Овчаруком, якщо подібні рішення приймаються на сесії Тернопільської обласної ради за участі усього депутатського корпусу? 

Отже, на лице прихований підкуп виборців з боку чинного, не побоїмось цього слова, режиму Порошенка. Адже з огляду на методи боротьби на цих виборах, чинна влада все більше починає бути схожою на режим якоїсь “бананової республіки”, де людей рахують за бидло і купують дрібними подачками,  коли для цього виникає потреба.

Читайте також: Порошенко підкуповує виборців збільшеною у десятки разів допомогою – Bihus.Info

Please follow and like us: