Politerno > Україна і світ > “Закон Магнітського”: США розширили санкційний список росіян

“Закон Магнітського”: США розширили санкційний список росіян

  • 16 Травня, 2019
  • 1036 Переглядів
  • Comments Off

Міністерство фінансів США в рамках “закона Магнітського” внесло у санкційний список п’ятеро росіян та спеціальний загін швидкого реагування “Терек”.

Про це повідомляється у прес-релізі міністерства.

Сполучені Штати додали у список:

Олену Трикулю –  “за участь у спробах приховати юридичну відповідальність за затримання, зловживання або смерть Сергія Магнітського”;

Геннадія Карлова – через аналогічні звинувачення;

Абузаєда Вісмурадова – командира загону “Терек” відповідального за “позасудові вбивства, катування або інші грубі порушення міжнародно визнаних прав людини”;

Сергія Коссьєва – “за позасудові вбивства, катування або інші грубі порушення міжнародно визнаних прав людини”;

Руслана Геремєєва – за те, що діяв від імені глави Чечні Рамзана Кадирова “у справі, що стосується позасудових вбивств, катувань або інших грубих порушень міжнародно визнаних прав людини”.

Зазначається, що відтепер блокується будь-яка власність цих осіб у межах юрисдикції США та заборонені трансакції громадян США, які стосуються вищезгаданих росіян.

Довідка:

“Акт Магнітського” – це закон США, який містить список російських чиновників, причетних до шахрайств, переслідувань та порушень прав людини, зокрема, пов’язаних зі справою компанії “Hermitage Capital Management” та смертю російського адвоката Сергія Магнітського.

Магнітський розкрив фінансові махінації російських посадових осіб і громадян, в результаті яких було присвоєно 260 млн доларів з грошей платників податків. Він був затриманий, провів 358 днів в ув’язненні і був підданий тортурам, а потім помер у в’язниці.

Закон прийняли сім років тому, пізніше він набув статусу глобального акту, який може застосовуватися проти громадян будь-якої країни, які порушують права людини.

Премією у сфері журналістських розслідувань і захисту прав людини в усьому світі імені Сергія Магнітського відзначили українського режисера, політв’язня Олега Сенцова відзначили міжнародної

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE