Politerno > Україна і світ > У Зеленського показали свою програму на день інавгурації

У Зеленського показали свою програму на день інавгурації

  • 19 Травня, 2019
  • 1314 Переглядів
  • Comments Off

Команда новообраного президента Володимира Зеленського оприлюднила план урочистих заходів на 20 травня з нагоди його інавгурації. 

Відповідно до повідомлення прес-служби Зеленського, його участь в урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди складення присяги українському народові запланована з 10:00 до 11:00. 

З 11:05 до 11:20 Зеленський візьме участь у церемонії представлення командувачів видами Збройних Сил України та у церемонії підняття державного прапора України, що відбудуться у Маріїнському палаці. 

До 11:50 заплановано вітання президентом України та першою леді, Оленою Зеленською, глав іноземних делегацій у Маріїнському палаці. 

“12:00-13:30 – участь президента України у прийнятті для глав іноземних делегацій з нагоди вступу на пост президента України у Маріїнському палаці, 14:30 – орієнтовно 17:00 – двосторонні зустрічі президента України з главами іноземних делегацій в адміністрації президента”, – повідомили у прес-службі Зеленського. 

Раніше в ефірі телеканалу “112 Україна” начальник Управління держохорони Валерій Гелетей заявив, що відхилення та зміни у процедурі інавгурації, запропоновані командою новообраного президента, “є, і вони суттєві”. 

Гелетей зазначив, що наразі команда Зеленського не отримувала від Держохорони жодних відмов щодо будь-яких організаційних моментів  з міркувань безпеки. 

“Є певна норма, межа, які контролює Управління держохорони …  Якщо буде стояти питання особистої безпеки, моя позиція буде принциповою. Поки що жодних питань, які б заважали знайти компроміс, немає”, – додав він. 

Нагадаємо, біля будівлі Верховної Ради проходить репетиція інавгурації президента України, її підготовка триватиме до 22:00 неділі. 

Читайте також: Інавгурація Зеленського і безліч невідомих

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE