Politerno > Україна і світ > Охоронці “Шторму” стали помічниками Медведчука та Чорного

Охоронці “Шторму” стали помічниками Медведчука та Чорного

  • 5 Жовтня, 2019
  • 1249 Переглядів
  • 0

Помічниками нардепів з “Опозиційної платформи – “За життя” Віктора Медведчука та Віктора Чорного стали представники “Детективної охоронної компанії “Шторм”, яка охороняла Медведчука і раніше перешкоджала журналістам.

Про це повідомив проект Радіо Свобода “Ньюзрум“.

Чорний, який вперше став народним депутатом, був співзасновником і раніше сам очолював “Шторм” – охоронну компанію, яка охороняла Медведчука.

Серед помічників Медведчука є інший співзасновник “Шторму” Андрій Мартинов.

Сам депутат у коментарі Радіо Свобода заявив, що “нічого поганого у цьому не бачить”. Каже, що обирав його за критеріями “допомоги виконання функцій народного депутата”, утім, яких саме, уточнити не захотів.

Іще один співзасновник “Шторму” – Іван Бойченко, – опинився серед помічників Чорного.

“Полковник міліції. Очолював підрозділ з питань боротьби з організованою злочинністю. Я дуже задоволений, що він згодився бути моїм помічником”, – розповів Чорний Радіо Свобода.

За словами Чорного, Бойченко зараз є керівником “Шторму”.

Окрім Бойченка, серед помічників Чорного є Олег Вознюк. У декларації його цивільної дружини Тетяни Овсюк прямо вказано: він – співробітник “Шторму”. І у 2017 році заробив у ньому майже 13,5 тисяч гривень “гонорарів та інших виплат”, а в 2018-му – 3,5 тисячі.

Загалом, за словами Чорного, серед його помічників є “близько п`яти” співробітників “Шторму”, які колись працювали в МВС та СБУ.

“Детективна охоронна компанія “Шторм” (раніше “Сварог”) має чотирьох засновників. Окрім Віктора Чорного, це Іван Бойченко, Костянтин Іванов та Андрій Мартинов.

Саме представники компанії “Шторм” восени 2017-го напали на знімальну групу “Схем”, яка намагалася зафіксувати прямі перельоти Віктора Медведчука до Росії.

У березні цього року співробітники охоронної фірми “Шторм”, яка охороняє маєтки Віктора Медведчука, 4 години тримали журналістів “Наших грошей з Денисом Бігусом” в лісі поблизу території державних дач “Будинку відпочинку “Пуща-Водиця”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE