Politerno > Україна і світ > В.о. спікера парламенту Кондратюк пояснила, чому не розглядають законопроєкти щодо КС

В.о. спікера парламенту Кондратюк пояснила, чому не розглядають законопроєкти щодо КС

  • 17 Листопада, 2020
  • 561 Переглядів
  • 0

В.о. голови Верховної Ради, нардепка “Батьківщини” Олена Кондратюк зазначила, що парламентарії не розглядають законопроєкти для вирішення конституційної кризи через “відсутність політичної волі”.

Про це Кондратюк заявила в ефірі “Право на владу”.

 

“Зараз, на жаль, немає політичної волі в парламенті проголосувати будь-який закон, який би стосувався як повернення до електронного декларування, так само до кримінальної відповідальності та самої реконструкції КС як інституції… Ми проговорили з керівництвом усіх фракцій та груп та створили робочу групу, куди увійшли представники усіх фракцій та політичних груп і керівники трьох комітетів. І на базі антикорупційного комітету хочемо напрацювати три базові законопроєкти, які будуть стосуватися як повернення електронного декларування, кримінальної відповідальності за недостовірне декларування та зміни, які стосуються усієї діяльності КС, якщо вони потрібні”, – зазначила Кондратюк.

16 листопада цю групу пропонував створити спікер парламенту Дмитро Разумков.

Нагадаємо, тимчасово виконуючою обов’язки голови Верховної Ради стала нардепка з фракції “Батьківщина”, заступниця голови парламенту Олена Кондратюк.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE