Politerno > Україна і світ > Україна отримає від Світового банку $ 300 мільйонів

Україна отримає від Світового банку $ 300 мільйонів

  • 12 Грудня, 2020
  • 548 Переглядів
  • 0

Світовий банк надасть Україні позику в розмірі 300 мільйонів доларів для додаткового фінансування протидії епідемії коронавірусу.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Відзначається, що рада виконавчих директорів Світового банку затвердила Україні позику в розмірі 300 мільйонів доларів для другого додаткового фінансування протидії COVID-19 в рамках проекту модернізації мереж соціального захисту.

Повідомляється, що додаткове фінансування допоможе зміцнити програму гарантованого мінімального доходу (GMI) в Україні, щоб не допустити, щоб близько 1 мільйон українців опинився за межею бідності через пандемію COVID-19.

Це друге додаткове фінансування в рамках проекту після того, як 30 квітня 2020 року було схвалено 150 мільйонів доларів.

За прогнозами Світового банку, через епідемію COVID-19 бідність в Україні може збільшитися на 4%, досягнувши приблизно 23% до кінця 2020 року.

Нові фонди допоможуть профінансувати заходи соціального захисту в Україні в зв’язку з COVID-19. Бідні домогосподарства отримуватимуть пільги в рамках програми GMI.

За оцінками Світового банку, 60% українців, які можуть опинитися за межею бідності через спалах COVID-19, не користуються ніякими програмами соціального захисту.

Поточний проект модернізації мереж соціального захисту і два додаткових фінансування (в цілому 750 мільйонів доларів) підтримують українські реформи щодо скорочення бідності.

Друге додаткове фінансування буде направлено на підтримку введення онлайн-реєстрації та розширення електронних/цифрових платежів.

Відзначається, що нова система надання послуг, підтримувана позикою, значно підвищить стійкість українських систем соціального захисту до майбутніх потрясінь, включаючи економічні кризи і стихійні лиха.

Нагадаємо, у квітні Світовий банк вирішив виділити Україні 150 млн доларів, з яких: 50 млн – для підтримки вразливих верств населення у період епідемії коронавірусу і 100 млн – для поліпшення рівня соцзахисту загалом.

У вересні Світовий банк відклав виділення Україні першого траншу на $350 млн. із загального кредиту в $ 700 млн. Його обіцяли надати ще до кінця року.

9 грудня Україна отримала від Єврокомісії 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги для подолання наслідків пандемії COVID-19.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE