Politerno > Тернопільщина > Головко залишив екс-регіонала Бабійчука на посаді керуючого справами апарату Тернопільської облради

Головко залишив екс-регіонала Бабійчука на посаді керуючого справами апарату Тернопільської облради

 • 5 Лютого, 2021
 • 1941 Переглядів
 • 0

Іван Бабійчук та Михайло Головко

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко залишив скандального екс-регіонала Івана Бабійчука на посаді керуючого справами виконавчого апарату органу.

Відповідні дані вказані на сайті обласної ради.

Слід нагадати, що ще у 2015 році Михайло Головко писав до в. о. голови СБУ Грицака та міністра внутрішніх справ Авакова депутатські звернення з проханням “перевірити факти корупційних діянь виконувача обов’язки заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Бабійчука І. Г.”.

Партійне посвідчення Бабійчука:

У 2018 році активісти ГО “Автомайдан” розповіли про корупційний скандал, фігуранткою якого стала жінка Івана Бабійчука.

“Коли чоловік – екс-регіонал, який чудово почувається на високій посаді в будь-який час та при будь-якій владі, безстрашною стає і його жінка, адже має перед собою наочний приклад абсолютної безкарності…

Серія ІІ трилогії «Про Бабійчука» стосуватиметься Надії Василівни Бабійчук, дружини близького друга голови Тернопільської ОДА – Івана Геннадійовича Бабійчука.

Бабійчук Н.В., працюючи директором ДНЗ “Скалатський професійний ліцей”, будучи суб’єктом відповідальності за порушення Закону України “України про запобігання корупції” в порушення ст. 28 цього Закону, умисно з метою власного збагачення уклала від імені вказаного Державного навчального закладу два договори про спільну діяльність по обробітку двох земельних ділянок загальною площею понад 50 га, які належать навчальному закладу, із ТОВ “Анронива 2005″ де остання є одним із засновників та в подальшому може отримувати прибуток у вигляді дивідендів від діяльності підприємства. Спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції вже складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП, який на даний час розглядаються у Підволочиському районному суді.

Так, Надія Василівна, всупереч інтересам вказаного навчального закладу та в порушення п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомила свого безпосереднього керівника (начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної адміністрації чи Міністерство освіти і науки України) про наявність у неї реального конфлікту інтересів перед чи під час укладання договорів про спільну діяльність №002/2017 та №2 до договору про спільну діяльність від 05.06.2017 між ДНЗ «Скалатський професійний ліцей» та ТОВ «Агронива», де Бабійчук Н.В. являється одним із двох засновників товариства (фото підтвердження додається нижче). Своїми діями пані директор Бабійчук Надія Василівна віддала сама собі 60 га! землі, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зрештою, крапку в цій історії поставить Підволичиський районний суд, який слухатиме справу Бабійчук Н.В. про адміністративне правопорушення 19 березня о 17.00 год, тому запрошуємо активну громадськість завітати на це «свято законності»…” – повідомляли активісти.

Активісти закликали Степана Барну не тільки закликати боротися з корупцією, а й очищати власну команду від корупціонерів і чиновників режиму Хоптяна/Януковича.

За даними журналістського середовища, Іван Бабійчук за керівництва Степана Барни курирував ряд інформаційних сайтів, які займалися вкиданнями неправдивої інформації та маніпулюванням свідомості виборців. За інсайдерською інформацією, Бабійчук неофіційно входив в трійку керівників обласного виборчого штабу БПП під час президентських вибоів, відповідав за пропагандистську роботу та посередництво в неофіційних перемовинах з іншими політичними структурами області.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь