Politerno > Україна і світ > Голову-“слугу” звільнили з посади Київської облради

Голову-“слугу” звільнили з посади Київської облради

  • 27 Квітня, 2021
  • 273 Переглядів
  • 0

Депутати Київської обласної ради проголосували за відставку голови Олександра Склярова від партії “Слуга народу”.

Про це повідомила народна депутатка з “Європейської солідарності” Вікторія Сюмар.

“Оцініть рівень триндеця! Замінені замки, вирублене світло, “покладений” сайт, депутати без голови та інший треш?”, – пише рух  “Чесно”.

За це рішення проголосували 59 депутатів із 60 присутніх.

За інформацією “Чесно”, рішення було ухвалене на позачерговій сесії у вівторок.

Головне питання, яке розглядали на ній – звільнення очільника-“слуги” Склярова та його заступників від партій “Опозиційна платформа – За життя” і “Батьківщина”.

Депутати зібралися для проведення сесії в приміщенні ради,  але замки сесійної зали поміняли і їх не пустили. Телефоном голова Скляров відмовився відчинити і не прийшов.

До цього депутати від “Європейської солідарності” (їх найбільше у раді), “За майбутнє” і більшість “слуг” просили Склярова скликати сесію, але він цього не зробив.

Депутати пішли до великої зали і, коли прийшов час голосувати за звільнення голови, у залі вимкнули світло. Потім депутати самі увімкнули резервне освітлення. Сайт облради “поклали” і він якийсь час не працював.За даними Сюмар, у відставку відправили також всю президію облради.

“Сам Скляров на сесію не прийшов, аргументувавши це “страсним” тижнем. Хоча по факту Скляров так і не зміг забезпечити роботу обласної ради, яка не збиралася де факто з Нового року.  Очевидно, що в умовах пандемії та економічної кризи це не могло довго тривати. Це логічний кінець, коли коаліції у місцевих радах формуються без врахування волі виборців”, – написала вона.

Українська правда спробувала отримати коментар у пресслужбі облради, але там не відповідають на телефонний дзвінок.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE