Politerno > Тернопільщина > Делегація з Тернопільщини підтримала проведення референдуму проти продажу української землі. ФОТО

Делегація з Тернопільщини підтримала проведення референдуму проти продажу української землі. ФОТО

 • 23 Травня, 2021
 • 119 Переглядів
 • 0

Партія “Батьківщина” підтримала проведення референдуму щодо ринку землі. До його організації погодилися долучитися 17 тисяч осіб.

Про це повідомила пресслужба політсили.

17 тисяч бажаюячих сказати “ні” розпродажу української землі зібралася 22 травня у селі Березівка під Києвом на території виставкового комплексу “КиївЕкспоПлаза”. Представники ЦВК зареєстрували усіх бажаючих.

Ініціативну групу «земельного референдуму» було вирішено утворити в кількості 11 тисяч учасників, які невдовзі розпочнуть збір трьох мільйонів підписів.

В число ініціаторів референдуму увійшла делегація з Тернопільщини, яку очолив голова Тернопільської обласної організації “Батьківщини” Степан Горуц.

Степан Горуц – на фото другий зліва

“З Тернопільщини до столиці виїхало понад 400 фермерів та селян, громадських активістів та науковців, приватних підприємців та просто небайдужих краян. Зараз вони вже перебувають у селі Березівка під Києвом, де відбудуться збори”, – повідомили на парт-сторінці організації у Фейсбуці.

Також партійці Юлії Тимошенко проінформували: “Разом з аграрними асоціаціями, профспілками, громадськими організаціями, разом з іншими небайдужими українцями провели ініціативні збори. До групи, яка збиратиме необхідні 3 мільйони підписів, відібрали 11 тисяч людей!”.

В парторганізації прокоментували, що планкою для себе визначили – 130 тисяч підписів від Тернопільської області проти продажу землі.

Під час заходу, зі сцени до присутніх звернувся представник від Тернопільщини, кандидат економічних наук, доцент Олександр Квасовський, котрий розповів про небезпеку для української державності від прийнятого Верховною Радою закону про так званий “ринок землі”.


“” На зборах члени ініціативної групи одноголосно підтримали формулювання питання майбутнього референдуму, яке звучатиме так: «Чи підтримуєте ви заборону продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна?».


Під час виступу Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко нагадала, що з 1 липня набуває чинності закон, ухвалений Верховною Радою за поданням президента, яким передбачено розпродаж української землі – не в інтересах фермерів і вітчизняних сільгоспвиробників, як в інших цивілізованих країнах, а «реальний дерибан української землі». Вона наголосила, що українці мають боротися за своє право розвивати сімейне фермерство та правильний аграрний уклад, адже це – шлях до економічного розвитку країни.

«Те, що ми зараз з вами робимо, – це справа для України, для народу. Це справа, яка в нашому серці. Ми з вами захищаємо Україну. Багато у кого після деяких поразок опустилися руки, але не у вас. Ви тут, тому що ви відповідальні і тому що ви знаєте, що обов’язково у кожної країни мусить бути команда, здатна її захистити», – звернулася Юлія Тимошенко до учасників зібрання.

Лідер «Батьківщини» закликала українців піднятися на мирну боротьбу, яка називається референдум, і вибороти щасливе майбутнє для себе і всіх прийдешніх поколінь.

«Як би не було важко, ми з вами пройшли всі складні процедури закону про референдум. Ми з вами вистояли, зробили все. І зараз у нас практично бездоганно витримані всі вимоги закону. Я хочу подякувати вам за те, що сьогодні завдяки вашій активності ми дали старт всеукраїнському референдуму проти розпродажу сільськогосподарської землі. І я впевнена, що з вашою силою переконливості, з вашою вірою, з вашим патріотизмом ви піднімете всю Україну. Я в вас вірю і знаю, що у нас з вами все вийде. А наша мета – красива щаслива європейська Україна з щасливими українцями. Так і буде. Слава Україні!» – заявила на завершення зборів ініціативної групи Юлія Тимошенко.

У зборах взяли участь представники всіх регіонів України.Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь