Politerno > Тернопільщина > Фонд держмайна на повторному аукціоні продав Мишковицький спиртзавод

Фонд держмайна на повторному аукціоні продав Мишковицький спиртзавод

  • 6 Липня, 2021
  • 1184 Переглядів
  • 0

У вівторок, 6 липня, відбувся повторний онлайн-аукціон з приватизації майна Мишковицького МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт» з результатом 23 000 000 грн.

Про це повідомляє прес-служба Фонд держмайна.

“За об’єкт приватизації, який розташований у 15 км від Тернополя, на відкритих торгах змагалися 4 учасники, які підвищили вартість активу більш ніж втричі від стартової ціни – з 7,3 млн грн до 23 млн грн.

Переможець аукціону тепер повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок, після чого процес приватизації Мишковицького МПД вважатиметься офіційно завершеним”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після цього новий власник отримає, зокрема головний виробничий корпус, спиртосховище, бардосховище, цех брагоректифікації, вуглекислотний і соковий цехи.

Нагадаємо, переможець аукціону з продажу об’єкта малої приватизації Марилівського МПД ДП “Укрспирт” молдовська компанія СП “Zernoff” звернулася до суду з позовом до Фонду держмайна України через істотну розбіжність фактичної кількості майна, заявленого в електронному лоті.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE