Politerno > Україна і світ > Розвідка США коливається між двома версіями щодо походження коронавірусу

Розвідка США коливається між двома версіями щодо походження коронавірусу

  • 12 Серпня, 2021
  • 690 Переглядів
  • 0

У розвідувальному співтоваристві США після трьох місяців вивчення даних про коронавірус SARS CoV 2 все ще не дійшли єдиної думки, чи має він природне чи лабораторне походження.

Про це повідомляє CNN із посиланням на три джерела, знайомі з розслідуванням.

Співробітники розвідки наближаються до завершення 90-денного розслідування походження COVID-19, якого вимагав президент Джо Байден, і підготували секретний звіт, який зараз перебуває на стадії попереднього розгляду.

Джерела, знайомі з початковим звітом, кажуть, що після трьох місяців вивчення даних розвідувальне співтовариство, як і раніше, розділилося на дві теорії: одна припускає, що вірус виник із китайської лабораторії в Ухані, а інша припускає, що вірус виник природним чином, перейшовши до людей від тварин.

Звіт у його нинішньому вигляді не містить “нічого надто серйозного”, пояснив один зі співрозмовників видання.

Цілком можливо, що проект звіту може зазнати значних змін за час, що залишився до виділених на розслідування 90 днів.

Минулого тижня CNN повідомляв, що спецслужби отримали доступ до генетичних даних, узятих зі зразків вірусу в лабораторії в Ухані. Неясно, чи закінчили експерти аналіз цих даних.

У травні Джо Байден доручив спецслужбам США “подвоїти” свої зусилля з розслідування походження вірусу, включаючи ймовірність того, що він виник у результаті аварії в лабораторії. Він отримав більш ранній звіт про походження і попросив додаткову інформацію.

Байден також доручив розвідувальному співтовариству розсекретити якомога більшу частину звіту.

Команда експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка перебуває із місією в китайському місті Ухань, знайшла “важливі ключі” до розгадки ролі ринку морепродуктів в поширенні коронавірусу.

“Штучно створеним” коронавірус SARS-CoV-2 вважають 71% опитаних жителів України. До того ж більшість тих, хто дотримується такої думки, вірять у конспірологічну теорію.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE