Politerno > Україна і світ > СБУ викрила потужну російську ботоферму, що працювала проти “Кримської платформи”

СБУ викрила потужну російську ботоферму, що працювала проти “Кримської платформи”

  • 28 Серпня, 2021
  • 412 Переглядів
  • 0

Служба безпеки викрила у Києві потужну ботоферму. Ворожа інтернет-агентура використовувала її для дискредитації України перед міжнародною спільнотою.

Як зазначили у пресслужбі відомства, за завданням своїх “кураторів” зловмисники поширювали через соцмережі антиукраїнські гасла та дезінформацію щодо результатів проведення “Кримської платформи”. Основна діяльність зловмисників була сфокусована на мережах Facebook, Instagram та Tik-Tok.

Для розповсюдження викривлених фактів та відвертої дезінформації вони адміністрували понад 15 тисяч анонімних акаунтів, а свої дописи публікували від імені “пересічних громадян”.

СБУ встановила, що серед організаторів протиправної діяльності – четверо мешканців Києва. Для здійснення інформаційно-підривних операцій вони переобладнали приміщення одного з офісів у центральному районі столиці.

“Гроші за “публікації” зловмисники отримували з території РФ через заборонені в Україні електронні платіжні системи. Під час обшуків у приміщеннях ботоферми правоохоронці виявили 300 модемів для доступу до інтернету, кілька тисяч сім-карт різних операторів мобільного зв’язку, десятки мобільних терміналів та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до нього”.

Нагадаємо, за підсумками саміту Кримської платформи було прийнято декларацію, яка містить зобов’язання розглянути запровадження додаткових санкцій відносно РФ у разі подальшої агресії.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE