Politerno > Україна і світ > Подоляк каже, що РФ вважає достовірнимм дані CNN щодо “вагнерівців”, а тому стаття неправдива

Подоляк каже, що РФ вважає достовірнимм дані CNN щодо “вагнерівців”, а тому стаття неправдива

  • 8 Вересня, 2021
  • 415 Переглядів
  • 0

В Офісі президента вважають ненадійними свідчення джерел, на яких будується матеріал CNN про спецоперацію щодо “вагнерівців”.

Про це в коментарі “Українській правді” заявив радник керівника ОП Михайло Подоляк.

Подоляк наголосив на тому, що вся інформація у матеріалі CNN взята з джерел, що не мають цінності. Також він звернув увагу, що одразу після публікації статтю похвалило російське ФСБ.

В ФСБ заявили, що “повністю підтверджують ту інформацію, яку опублікував телеканал CNN… інформацію цю ми вважаємо достовірною”.

“Не минуло й кількох годин, як уже й офіційний представник ФСБ (ага, тієї самої) похвалив CNN за цей матеріал. Що там сказано? Все як завжди. Обов’язкові анонімні відставники – і це ключове – щось підтверджують. Інше анонімне джерело щось спростовує. Ще раз: анонімні, безпрізвищні, безпосадні і отже такі, що не мають інформаційної та репутаційної цінності джерела”, – зазначив Подоляк.

“При такому змісті матеріалу варто звернути увагу не так на те, що саме опубліковано, як на синхронність із заявою представника ФСБ. Коли раніше офіційний представник ФСБ практично миттєво виходив в медіа, щоб підтримати і похвалити якийсь репортаж? Це ж фактично сигнал для всієї російської системи пропаганди, що і як потрібно відпрацьовувати”, – підкреслив Подоляк.

“Ситуація говорить сама за себе. При цьому ніхто вже не здивується, якщо ФСБ похвалить і тих українських діячів з числа журналістів, політиків або колишніх спецслужбистів, які підставили CNN і просто забезпечили переклад на англійську старої російської “дези”, яка була опублікована вперше 6 серпня 2020 року. З тієї публікації в “Комсомольской правде” нічого нового і істотного до історії про “вагнеровців” не додалося”, – додав він.

Нагадаємо, американське видання CNN опублікувало статтю, в якій троє колишніх високопоставлених чиновників української військової розвідки розповіли деталі операції з “вагнерівцями”.

За словами неназваних представників української розвідки, операція під керівництвом України мала американські фінансування, технічну допомогу та рекомендації ЦРУ про те, як залучити російських найманців.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE