Politerno > Україна і світ > Якщо треба буде, Білорусь стане єдиною військовою базою з Росією, – Лукашенко

Якщо треба буде, Білорусь стане єдиною військовою базою з Росією, – Лукашенко

  • 2 Жовтня, 2021
  • 259 Переглядів
  • 0

У разі агресії з боку інших країн Білорусь перетвориться на єдину військову базу з Росією.

Про це самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив в інтерв’ю CNN, повідомляє білоруське державне агентство БЕЛТА.

“Якщо треба буде, то Білорусь перетвориться на єдину базу Білорусі та Росії. Військову базу. Для того, щоб протистояти вашій агресії, якщо раптом ви на це зважитеся або окремі сусідні держави. Ви це повинні чітко розуміти”, – зазначив Лукашенко.

Відповідаючи на питання, чи не перетвориться Білорусь на західний форпост Росії, Лукашенко відповів: “Якщо ви так боїтеся, що Білорусь може перетворитися на західний форпост Росії, тоді навіщо ви цю дурну, безмозку проводите політику? Навіщо ви нас робите форпостом Росії?”.

За його словами, Білорусь уже давно є форпостом Союзної держави Білорусі й Росії: “У нас створена на цьому західному напрямку єдина фактично армія. Єдине збройне угрупування, основою якої є білоруська армія. І в разі конфлікту, ми це не приховуємо, нас вся західна частина Збройних Сил Росії буде підтримувати”.

“Тому розмова про те, що колись буде цей форпост, безпідставна. За необхідності цей форпост буде створений протягом місяця. При загрозі”, – додав самопроголошений президент.

Нагадаємо, 9 вересня Володимир Путін і Олександр Лукашенко узгодили 28 програм інтеграції Росії та Білорусі.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко домовився з Володимиром Путіним вживати відносно України “якісь дії” у відповідь на нібито розгортання там американських військових баз США.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE