Politerno > Тернопільщина > Шило на мило? Замість Джиджори призначили поліцейського із Закарпаття

Шило на мило? Замість Джиджори призначили поліцейського із Закарпаття

  • 6 Жовтня, 2021
  • 2797 Переглядів
  • 0
Юращук

У середу, 6 жовтня, новим керівником Управління стратегічних розслідувань призначено Юращука Василя Миколайовича. 

Про це повідомляють джерела “Політерно”.

 

Екскерівника Управління стратегічних розслідувань Василя Джиджору звільнили після того, як було розпочато провадження щодо отримання ним хабаря. Його заступника Різника Дмитра Петровича – відсторонили від роботи. 

Довідково: Юращук Василь народився 13 сiчня 1982 року в селищі Великий Бичків Рахівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, колишній начальник Закарпатського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, безпартійний, проживає в місті Ужгороді, судимість відсутня.

У 2019 році Юращук балотувався до Верховної Ради від партії “Патріот”. Кандидату-полісмену закидали “кришування” рубок лісу, хабарництва у поліції та нелегальних гральних закладів Закарпаття. Звинувачували його і підкупі виборців.

Нагадаємо, у Тернопільській області затримали двох посадовців, причетних до схеми збагачення – де лісники платили кожного місяця по 1,5-2 тисячі доларів та давали талони правоохоронцям за те, що їх кришували. 

До злочину виявився причетний – уже колишній керівник Управління стратегічних розслідувань Василь Джиджора та його заступник – Різник Дмитро Петрович. 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE