Politerno > Україна і світ > “Слуга” Ковальов задекларував купівлю телеканалу як подарунок від батьків

“Слуга” Ковальов задекларував купівлю телеканалу як подарунок від батьків

  • 30 Грудня, 2021
  • 657 Переглядів
  • 0

Нардеп з фракції “Слуга народу” Олексій Ковальов задекларував як подарунок від батьків купівлю “4 каналу” за більше ніж 4 мільйони гривень.

Про це йдеться у декларація про суттєві зміни майнового стану нардепа від 29 грудня.

Згідно з документом, 24 грудня депутат отримав у подарунок 50% у статутному капіталі ТОВ “ТРК “Інтеррадіо” від Івана Ковальова (ймовірно батько –ред) та ще 50% від Наталії Ковальової (ймовірно мати).

Вказана вартість обидвох подарунків – по 2 181 755 гривень.

Цього ж дня, за даними декларації, нардеп отримав від Івана Ковальова подарунок 39% у статутному капіталі ТОВ “Ар Ті Ай Продакшн” (ціна – 195 000 гривень)

Згідно з даними з відкритих джерел, ця компанія займається виробництвом кіно-, відеофільмів та телевізійних програм.

Нагадаємо, 28 грудня стало відомо, що народний депутат від “Слуги народу” Олексій Ковальов купив у екснардепа Дмитра Добродомова “4 канал”.

Нардеп заперечив участь Офісу президента в купівлі “4 каналу” і сказав, що актив було придбано “на грошові кошти родини”.

У кінці 2020 року Ковальов задекларував 540 тисяч гривень на банківському рахунку, 4 мільйони гривень і 101,45 тисячі доларів готівкою. Його єдиний постійний дохід – депутатська зарплата.

Згідно з відкритою інформацією – у нардепа немає житла. Він задекларував два будинки матері на Херсонщині, її ж земельну ділянку, а також зазначив, що орендує квартиру майже на 70 квадратів у Києві. Також його матір має автівку BMW X6 2020 року випуску, яка коштувала понад 2,7 млн грн.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE