Politerno > Україна і світ > “Якесь глупство”: Мураєв про заяву МЗС Британії щодо очолення маріонеткового режиму РФ в Україні

“Якесь глупство”: Мураєв про заяву МЗС Британії щодо очолення маріонеткового режиму РФ в Україні

  • 23 Січня, 2022
  • 429 Переглядів
  • 0
Мураєв

Британія володіє доказами змови щодо встановлення проросійського маріонеткового режиму в Україні на чолі з колишнім народним депутатом Євгеном Мураєвим. Екснардеп в розмові з Українською правдою сказав, що це не відповідає дійсності.

“У нас є інформація, яка вказує на те, що російська влада прагне встановити проросійського лідера в Києві, оскільки розглядає питання про вторгнення та окупацію України. Потенційним кандидатом розглядається колишній народний депутат України Євген Мураєв”, – йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Британії.

Колишній народний обранець у відповідь на це запевнив, що йому заборонено в’їзд в Росію і він не підтримує зв’язки з російською стороною.

“Це якась глупість. Мені  вже чотири роки заборонено в’їзд в Росію. Якби у мене були активи в Росії, вони були би замороженими, хоча в мене там ніколи не було нічого. Ви можете подивитися викладену мною програму – у нас з ними різне бачення розвитку країни. Україна має бути сильною і суверенною державною. Тому складно уявити, щоб у мене була якась комунікація з росіянами. Я вважаю, що та інформація, яку ми зараз бачимо – це непрофесіоналізм. Тому я сподіваюся на вибачення”, – зазначив Мураєв.

Як відомо, Мураєв вважає, що Україна має повернути свій нейтральний позаблоковий статус, “назавжди звільнившись від зовнішнього управління”. Він також вважає, що асоціацію з ЄС потрібно переглянути “на користь України або взагалі відмовитися від неї”.

Мураєв заявляв, що бойові дії на Сході України нібито є “громадянським конфліктом”, бо “Росія допомагає “ДНР” і “ЛНР” грошима, технікою, інструкторами, так само, як США допомагали ВСУ і Нацгвардії”. Крім цього, він називав Революцію Гідності “державним переворотом”.

Нагадаємо, Британія цього тижня відправила в Україну 2000 одиниць протитанкової зброї і близько 30 елітних військовослужбовців, які навчатимуть українських військових.

У відповідь на агресію Росії проти України Латвія, Литва та Естонія вирішили надати Києву протиповітряні ракети Stinger та протитанкові ракети Javelin.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE