Politerno > Україна і світ > Порошенко залишив будівлю ДБР через 7 хвилин після прибуття на допит. ФОТОДОКАЗ

Порошенко залишив будівлю ДБР через 7 хвилин після прибуття на допит. ФОТОДОКАЗ

  • 25 Січня, 2022
  • 434 Переглядів
  • 0

Експрезидент та нардеп Петро Порошенко прибув до Державного бюро розслідування на виклик слідчого і чекав у приймальні сім хвилин. Після цього політик покинув помешкання, не попередивши про це представників силового органу.

Про це повідомляє пресслужба відомства у Facebook.

Порошенко проходить у розслідуванні про державну зраду як підозрюваний. За словами слідчого ДБР, 24 січня 2022 року о 16:11 йому зателефонував адвокат Порошенка, який повідомив, що прибув разом із підозрюваним на виклик.

Оскільки судом щодо Петра Порошенка застосовано обмежувальні заходи, народний депутат зобов’язаний прибути в слідчі органи на першу їхню вимогу.

Через чотири хвилини слідчий ДБР спустився у хол будівлі, проте ні Порошенка, ні його адвоката на місці не знайшов. Тоді представник слідчого органу зв’язався з адвокатом підозрюваного, але той не міг пояснити, що трапилося з ним і його підзахисним.

З’ясувалося, що Петро Порошенко разом зі своїм адвокатом Ігорем Голованем та іншими захисниками зареєструвалися у журналі відвідувачів о 16:11. І покинули будівлю ДБР через три хвилини, що підтверджується записом із камери спостереження.

Слідство вважає, що дії підозрюваного Петра Порошенка можуть розцінюватись як неналежне виконання ним зобов’язань, покладених на нього судом.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань заявило, що експрезидент Петро Порошенко, як підозрюваний із запобіжним заходом, досі не здав закордонні паспорти.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь