Politerno > Україна і світ > Єгорова видала пародію Притули за реальність, пропаганда бойовиків підхопила “новину”

Єгорова видала пародію Притули за реальність, пропаганда бойовиків підхопила “новину”

  • 27 Січня, 2022
  • 502 Переглядів
  • 0
Сніжана Єгорова

Скандальна телеведуча Сніжана Єгорова видала за реальність старе відео Сергія Притули, зняте у 2019 році, на якому він пародує Дмитра Добкіна у Верховній Раді.

Про це повідомив на власній сторінці у Фейсбуці блогер Денис Казанський.

“Експерт із телеканалів Медведчука Сніжана Єгорова раптово виявила на просторах інтернету старе відео Сергія Притули, зняте у 2019 році, на якому він пародує наркотичний приход Добкіна у Верховній Раді. І видала пародію за чисту монету. “Ці чорти приймають ЗАКОНИ!” – написала Єгорова, яка, мабуть, вважає, що Притула депутат”, – зазначив Казанський.

За його словами, далі допис Єгорової підхопили у мережі, на проросійських ТГ-каналах та пропагандистських сайтах бойовиків.

“Далі конвеєр божевілля було вже не зупинити. Сотні репостів, прокляття в коментах… Обростаючи новими подробицями, відео пішло гуляти анонімними телеграм-смітниками та сайтами ДНР. Там джерелом замість Сніжани Єгорової вже назвали “кореспондента сайту “Донбас. Сьогодні”, який особисто бачив, як “парламентарій спочатку почав залипати під час засідання, а потім почався прихід”, під час якого Притула почав ховатися в закутках зали, і його схопила судома”. Очевидно, історії про зовнішнє управління та біолабораторії США в експертів Медведчука народжуються приблизно так само”, – додав блогер.

Нагадаємо, радники лідерів Нормандського формату в Парижі домовилися зустрітися через два тижні в Берліні.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE