Politerno > Україна і світ > Путін каже, що визнав за ОРДЛО усі території Луганської та Донецької областей

Путін каже, що визнав за ОРДЛО усі території Луганської та Донецької областей

  • 22 Лютого, 2022
  • 460 Переглядів
  • 0

Президент Росії Володимир Путін заявив, що визнавши ОРДЛО, він визнав і межі цих територій, закріплені в “конституціях республік” – усю Луганську та всю Донецьку області.

Про це Путін заявив на пресконференції у Кремлі 22 лютого.

“Ми визнали всі їхні фундаментальні документи, у тому числі й конституцію, а в конституції прописані кордони у рамках Донецької та Луганської областей у той час, коли вони були у складі України”, – зазначив Путін.

За словами Путіна, він розуміє, що це “спірне питання”, і він сподівається на його вирішення під час переговорів між Україною та “керівництвом республік”.

Він додав, що зараз це неможливо, тому що на Донбасі ведуться бої, однак він сподівається, що такі переговори відбудуться в майбутньому.

Таким чином Путін підтвердив, що російські війська, яким уже дозволено зайти в так звані “ЛНР” і “ДНР”, можуть брати участь в наступальних операціях на підконтрольні Києву території Луганської і Донецької області. 

Нагадаємо, члени Радбезу РФ на камеру висловилися за визнання незалежності окупованих агресором ОРДО і ОРЛО, а президент РФ Володимир Путін заявив, що ухвалить рішення 21 лютого.

Президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання ОРДЛО.

Видавши укази про визнання ОРДЛО, президент Росії Володимир Путін дозволив направити на схід України російські війська нібито “для підтримки миру”.

Свідки в окупованому Донецьку інформують про рух великих ешелонів військової техніки та військовослужбовців із центру міста в напрямку до лінії фронту.

Президент США Джо Байден запровадив санкції у зв’язку з визнанням Росією незалежності так званих “ДНР” і “ЛНР”.

Після того як РФ ратифікує так званий “договір про дружбу” між “ЛНР” та “ДНР”, вона зможе будувати свої військові бази в ОРДЛО.

На засіданні Держдуми РФ 22 лютого депутати ратифікували договори “про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу” з самопроголошеними “ДНР” та “ЛНР”.

Як заявив журналістам заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко, Росія визнає незалежність “Л/ДНР” у тих межах, всередині яких їхнє керівництво здійснює свої повноваження.

Німеччина призупинила сертифікацію “Північного потоку-2”.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон повідомив про запровадження санкцій проти РФ за визнання “республік” ОРДЛО.

Парламент ухвалив заяву щодо визнанням Росією незалежності самопроголошених утворень в ОРДЛО.

Росія показала кадри з місця нібито знищення російськими військовими “українського” бронетранспортера. Однак виявилося, що це російська модифікація БТР, а на озброєнні України таких машин немає.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь