Politerno > Україна і світ > Ворог обстріляв у Маріуполі приміщення басейну — під завалами вагітні і діти

Ворог обстріляв у Маріуполі приміщення басейну — під завалами вагітні і діти

  • 16 Березня, 2022
  • 729 Переглядів
  • 0

Окупанти нанесли авіаудар не лише по Драмтеатру, а й приміщенню басейну “Нептун” — кількість жертв поки неможливо визначити.

Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у Facebook.

“Росіяни цілеспрямовано б’ють по цивільних!

Ці покидьки прагнуть фізично знищити Маріуполь і маріупольців, які давно вже стали символом нашого опору. Сьогодні вони завдали авіаудару по Драмтеатру і басейну “Нептун”.

У Драмтеатрі переховувалося, за попередніми даними, кілька сотень маріупольців. Що з ними тепер – невідомо, адже вхід до бомбосховища заблоковано уламками.

Росіяни уже зараз починають брехати, наче там був штаб полку “Азов”. Але вони і самі чудово знають, що там були лише цивільні.

Так само виключно цивільні перебували і в “Нептуні”. Тепер там під завалами, серед інших, вагітні жінки та жінки з дітьми. Це – чистий тероризм!”, – зазначив Кириленко.

За словами Кириленка, зараз неможливо встановити кількість жертв цих обстрілів, а також масштаби руйнувань.

Також у середу російські війська з “Градів” обстріляли автомобільну колону, що йшла з Маріуполя на Запоріжжя. Є 5 поранених, у тому числі одна дитина.

Нагадаємо, Міжнародний суд ООН в Гаазі зобов’язав Росію припинити воєнні дії в Україні, заявленою метою яких було “запобігання і покарання” нібито геноциду в Луганській та Донецькій областях України.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь