Politerno > Україна і світ > Арестович звинуватив Бурбу у втечі в Дубаї, той показав, як захищає Україну

Арестович звинуватив Бурбу у втечі в Дубаї, той показав, як захищає Україну

  • 8 Квітня, 2022
  • 2510 Переглядів
  • 0

Ексначальник ГУР МО Василь Бурба відповів на звинувачення радника глави ОП Олексія Арестовича про те, що його немає в Україні.

Бурба прокоментував “Українській правді” слова Арестовича в програмі “Антиподи”.

Зокрема, Арестович заявив, що Бурба в Дубаї, нібито у нього там штаб-квартира.

“З 24 лютого захищаю свою Батьківщину зі зброєю в руках.

Зараз у складі окремого зведеного загону виконуючи завдання за призначенням. І ніколи би я не писав про це публічно, якби мене не змусили обставини та брехня “різних радників”.

На жаль, маємо втрати у підрозділі (два 200 та чотири 300)”, – зазначив Бурба.

Василя Бурбу звільнили з посади очільника ГУР МО 5 серпня 2020 року, одразу після провалу спецоперації щодо затримання найманців “Вагнера”. Українські ЗМІ писали, що його звільнення відбулося після того, як він вимагав розібратися у причинах зриву “Вагнергейту” і, зокрема, перевірити посадовців з Офісу президента на детекторі брехні.

Нагадаємо, у зазначеній програмі Радник глави Офісу Президента Олексій Арестович заявив, що про напад Росії на Україну стало відомо на початку грудня 2021 року. Зокрема він заявив, що влада заздалегідь не оголосила про напад, бо біженці заблокували б рух і довелося б їх давити танками.

Британія ввела санкції проти дочок Путіна та дочки глави МЗС РФ Лаврова, а США – проти найбільшої у світі російської алмазодобувної компанії “Алроси”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE