Politerno > Україна і світ > Членство в ЄС: дорадчий орган союзу підтримав надання Україні статусу кандидата

Членство в ЄС: дорадчий орган союзу підтримав надання Україні статусу кандидата

  • 16 Червня, 2022
  • 218 Переглядів
  • 0
Відкрите небо

Європейський економічний і соціальний комітет ухвалив резолюцію щодо підтримки надання Україні статусу країни-кандидата на членство в Євросоюзі.

Про це повідомляє “Укрінформ“.

Рішення підтримали 200 депутатів – майже всі, хто взяв участь у пленарному засіданні комітету.

“ЄЕСК закликає Європейську раду надати Україні статус кандидата на членство в ЄС на зустрічі 23-24 червня 2022 року. Статус кандидата має бути наданий Україні без шкоди для процесу входження країн Західних Балкан. ЄЕСК виступає за створення системи поетапних інтеграційних кроків на основі acquis communitaire (законодавства ЄС – Ред.)”, – йдеться у затвердженій резолюції.

У документі також містяться конкретні рекомендації щодо створення умов для адаптації українських біженців на трудовому ринку ЄС та забезпечення їхнього доступу до соціальних послуг, включаючи освіту та медичне обслуговування.

У резолюції наголошується на необхідності мобілізації міжнародної допомоги для підтримки економіки України у нинішніх важких умовах, а також для масштабного відновлення соціальної та іншої важливої інфраструктури, зруйнованої внаслідок російської агресії.

Європейський соціально-економічний комітет – дорадчий орган Європейського Союзу, який був створений, щоб забезпечити представництво інтересів різних економічних і соціальних груп.

17 червня очікується висновок Єврокомісії щодо заявок України, Грузії та Молдови на вступ до ЄС.

Учора ми повідомляли, що населення Франції, Німеччини та Нідерландів переважно виступає за надання Україні статусу кандидата на членство в Євросоюзі.

Нагадаємо, адміністрація Twitter вимагає від голови Роскосмосу Дмитра Рогозіна, щоб він видалив повідомлення, в якому закликав росіян “покінчити з Україною”. Згодом Twitter заблокував акаунт Рогозіна через заклик “покінчити з Україною”

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE