Адміністрація Twitter вимагає від голови Роскосмосу Дмитра Рогозіна, щоб він видалив повідомлення, в якому закликав росіян “покінчити з Україною”.
Про це Рогозін повідомив у Telegram.
“Взагалі, те, що виросло на місці України, є екзистенційною загрозою російському народу, російській історії, російській мові та російській цивілізації. Якщо не покінчимо з ними, як, на жаль, не покінчили з ними наші діди, доведеться гинути, але закінчувати ще більшою ціною нашим онукам.
Тому давайте краще ми з цим покінчимо. Раз і назавжди. Заради наших онуків”, – заявив Рогозін.
“Якщо я не підкоряюся, вони не знімуть блокування з облікового запису, де у мене понад 808 тисяч передплатників. Я не вважаю моє повідомлення помилковим. Я вважаю його абсолютно вірним. Кнопку “видалити” тиснути не буду.
На жаль, Twitter перетворився на смітник, трибуну для екстремістів і рупор антиросійської пропаганди”, – додав глава роскосмосу.
Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц після відвідин Ірпеня заявив, що Росія у війні проти України націлена лише на знищення.