Politerno > Україна і світ > В районі Сєвєродонецька стався потужний вибух, цивільні відмовилися евакуюватися з укриттів “Азоту”

В районі Сєвєродонецька стався потужний вибух, цивільні відмовилися евакуюватися з укриттів “Азоту”

  • 18 Червня, 2022
  • 1635 Переглядів
  • 0

Українські військові підтвердили інформацію так званого “посла ЛНР” у Москві Родіона Мірошника та російських ЗМІ про потужний вибух в районі Сєвєродонецька.

“Вибух у районі Сєверодонецька чи передмістя! Димний гриб явно хімічного походження. Дуже схоже на колір “гриба” від підриву ємностей із азотною кислотою, але це поки що не підтверджено”, – написав Мірошник у Telegram.

Російське агентство ТАСС також опублікувало фото наслідків вибуху.

Джерела УП серед українських військових підтвердили факт вибуху та пожежі.

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телемарафону повідомив, що цивільні особи, які перебувають у сховищах заводу “Азот” у Сєвєродонецьку, відмовилися від евакуації.

“З ними постійно є зв’язок. Їм пропонували багато разів евакуюватися, вони не хочуть”, – зазначив Гайдай.

“Про всяк випадок ми попросили наших гвардійців, щоб вони поспілкувались під відео з цими людьми, що вони відмовляються виїжджати. І у нас є багато відеоматеріалу, де людям пропонують виїжджати, але вони не хочуть”, – додав голова ОВА.

Гайдай підкреслив, що, за останніми даними, в укриттях “Азоту” перебуває 568 людей, з яких 38 дітей.

“Люди знаходяться в укриттях, їх декілька. Це не можна порівнювати з “Азовсталлю”. Це не місто підземне, це декілька сховищ, які відокремлені між собою, ніяк не пов’язані. І різна кількість людей перебуває в різних укриттях”, – розповів голова ОВА.

Гайдай також розповів, що росіяни кинули всі резерви на Сєвєродонецький та Бахмутський напрямки. Вони намагаються встановити повний контроль над обласним центром та “перерізати” трасу “Лисичанськ-Бахмут”, але не мають успіху.

Нагадаємо, висновок Єврокомісії щодо відповідності України вимогам до кандидата пропонує дозволити ЄС скасувати цей статус у разі, якщо Україна порушить свої зобов’язання.

Також, зазначимо, що секретар РНБО Олексій Данілов висловив здивування, чому радник керівника ОП Михайло Подоляк став голосом армії. “Подоляк – голос армії? Я його бачив тільки на пеньках у Януковича”, – заявив Данілов.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE