Politerno > Україна і світ > Ахметов заявив, що “не був, не є й не буде олігархом”, а тому передає весь медійний бізнес державі

Ахметов заявив, що “не був, не є й не буде олігархом”, а тому передає весь медійний бізнес державі

  • 11 Липня, 2022
  • 950 Переглядів
  • 0

Український олігарх Рінат Ахметов заявив, що змушений вивести свою інвесткомпанію SCM з медійного бізнесу.

Цього тижня Медіа Група Україна відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій своїх каналів, ліцензій друкованих медіа в Україні. Також припиниться діяльність онлайн-медіа МГУ, йдеться в заяві Ріната Ахметова на сайті SCM.

 

“Цього тижня Медіа Група Україна відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій наших каналів і від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа МГУ”, – заявив Ахметов.

За його словам Ахметова, рішення продиктоване набранням чинності законом “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.

Він наголосив що “не був, не є й не буде олігархом”. При цьому шестимісячний термін, визначений законом для продажу медіаактивів, п також російська агресія проти України не дають можливості SCM продати медіабізнес на ринкових умовах.

Ахмєтов нагадав, що медіахолдінг складається з 10 ефірних і супутникових телевізійних каналів, інтернет-ресурсів, друкованих ЗМІ та сучасної виробничої медійної екосистеми. Загальний обсяг інвестицій, вкладених у нього, перевищив $1,5 млрд.

Як повідомлялося, 23 вересня Рада підтримала у другому читанні та в цілому президентський законопроєкт про олігархів №5599.

Венеційська комісія розкритикувала закон про деолігархізацію як інструмент тиску влади на політичних опонентів.

Своєю чергою олігарх Ігор Коломойський заявив, що закон про деолігархізацію, ініційований президентом Володимиром Зеленським, корисний для нього.

У грудні майже 60% українців не підтримували ініціативи президента Володимира Зеленського балотуватися вдруге у 2024 році, ще третина вважали, що закон про деолігархізацію – це популістський крок націлений на підвищення рейтингів президента Володимира Зеленського і його команди. 

Нагадаємо, міністерство оборони РФ заявило, що ракетним ударом по Часовому Яру в Донецькій області “знищили понад триста націоналістів”.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE