Politerno > Україна і світ > РДК показав полонених із армії РФ, за якими не прийшов губернатор Бєлгородщини. ВІДЕО

РДК показав полонених із армії РФ, за якими не прийшов губернатор Бєлгородщини. ВІДЕО

  • 4 Червня, 2023
  • 656 Переглядів
  • 0

Ввечері 4 червня бійці РДК продемонстрували кадри із полоненими солдатами офіційної армії РФ, яких пропонували забрати із церкви губернатору Бєлгородської області Гладкову.

Gро це повідомляється у телеграмі РДК.

У повідомленні зазначається: “Досить передбачувано, пан Гладков не з’явився забрати простих російських солдатів – не вистачило мужності кавалеру ордена “мужності”. Полонених, до речі, стало набагато більше, але доля їх ні військове, ні цивільне керівництво не цікавить. Тільки Євген Пригожин виявив сміливість та заявив про готовність взяти участь у переговорах”.

Раніше губернатор Бєлгородської області РФ В’ячеслав Гладков у відеозвернені, опублікованому на його телеграм-каналі, заявив, що готовий зустрітися з представниками РДК, якщо російські полонені живі, але додав, що “скоріше за все вони їх вбили”.

“Побачив звернення негідників, убивць і фашистів, які нібито хочуть зустрітися зі мною, пропонуючи (обміняти. – ред.) розмову на полонених. Насправді зайшли з ДРГ, зараз іде бій у Новій Таволжанці. Я сподіваюся, що вони всі будуть знищені. По-іншому не може бути за визначенням”, – заявив він. 

За його словами, від рук “цих фашистів” щодня гинуть мирні жителі. “Скалічені діти та вбиті старі – ось все, що залишається після їхніх рук”.

“Єдине, що зупиняє мене від переговорів із ними – це наші пацани, які перебувають у їхніх руках. Найпевніше, вони їх убили… Але якщо вони живі, з 17 до 18 у Шебекіно. Гарантую безпеку”, – резюмував він.

Нагадаємо, заступниця міністра оборони України оприлюднила відеоролик, в якому натякається, що оголошення про початок контрнаступу не буде.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE