Politerno > Україна і світ > ВАКС зменшив розмір застави фігуранту справи Князєва адвокату Горецькому на 20 млн грн

ВАКС зменшив розмір застави фігуранту справи Князєва адвокату Горецькому на 20 млн грн

  • 8 Серпня, 2023
  • 414 Переглядів
  • 0

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила на 20 млн грн розмір застави фігуранту справи ексочільника Верховного Суду Князєва адвокату Олегу Горецькому.

Про це повідомляє Суспільне.

За результатами розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційні скарги сторони захисту, змінивши розмір застави, як альтернативи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, з 80 млн на 60 млн гривень.

Горецький просив суд змінити йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт з насінням електронного браслета та зменшити розмір застави до 10 мільйонів гривень.

Адвокати Горецького посилалися на необґрунтованість запобіжного заходу та погіршення здоров’я підзахисного. Сторона захисту надала суду нові медичні висновки стосовно стану здоров’я Горецького. Також адвокати заявили, що застава не відповідає статкам Горецького, тож він не може її сплатити її та звернулися до суду з проханням про її зменшення.

Своєю чергою прокурор просив суд залишити рішення першої інстанції в силі. Він заявив, що більш м’який запобіжний захід не гарантує відповідну процесуальну поведінку Горецького. Також серед доводів прокурора — тиск на свідків та переховування підозрюваного.

16 травня НАБУ і САП заявили про викриття схеми одержання хабара керівництвом та суддями Верховного Суду. Правоохоронці затримали чинного голову Суду Князєва та вилучили $2,7 млн. Пізніше САП повідомила про підозру Князєву та його спільнику – адвокату.

18 травня ВАКС заарештував адвоката Олега Горецького, якого разом з ексголовою Верховного Суду Всеволодом Князєвим правоохоронці викрили на одержанні 2,7 млн доларів хабара.

Нагадаємо, прострочена дебіторська заборгованість Міністерства оборони України по закупівлі зброї складає близько 27 млрд грн.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE