Politerno > Україна і світ > Єрмак каже, що аеропорт “Бориспіль” скоро запрацює: дозволить безпека

Єрмак каже, що аеропорт “Бориспіль” скоро запрацює: дозволить безпека

  • 1 Грудня, 2023
  • 609 Переглядів
  • 0

Голова Офісу президента Андрій Єрмак висловив упевненість, що невдовзі аеропорт “Бориспіль” знову відправлятиме й прийматиме повітряні судна, оскільки “тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об’єкта”.

Про це Єрмак заявив в аеропорту “Бориспіль” на зустрічі з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, з питань імплементації Формули миру, повідомляється на сайті ОП.

“Це повернення до елементів миру можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об’єкта. Завдяки нашим Силам оборони й нашим друзям – вашим країнам. І я впевнений: символічні посадкові талони, які ви отримали на вході, скоро стануть справжніми”, – зазначив Єрмак.

аступник Єрмака – Андрій Сибіга, який теж був присутній на зустрічі, додав, що аеропорт “Бориспіль” став першим об’єктом, який закрили через початок повномасштабної війни, але водночас він буде першим об’єктом, який відкриють, щойно дозволить безпекова ситуація.

В середині листопада Єрмак заявив, що в Україні ще до завершення війни, ймовірно, відкриють один з цивільних аеропортів. Який саме, голова ОП не сказав.

Нагадаємо, ПрАТ “ВК “Укрнафтобуріння” з 1 грудня зупинило видобуток на одному з найбільших родовищ України – Сахалінському – на виконання рішення суду щодо анулювання спецдозволу компанії на це родовище.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE