Politerno > Україна і світ > Словацькі перевізники погрожують повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною

Словацькі перевізники погрожують повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною

  • 6 Грудня, 2023
  • 297 Переглядів
  • 0

Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) заявив, що готовий повністю заблокувати прикордонний пункт “Вишнє Нємецьке – Ужгород”, якщо ситуація зі скасуванням системи дозволів для українських далекобійників не буде вирішена, хоч і усвідомлює, що шлях до вирішення проблеми не є простим.

Про це UNAS повідомив у Facebook, передає “Європейська правда”.

"Саме тому UNAS залишається у стані готовності до страйку, і у випадку, якщо не буде іншої альтернативи для вирішення ситуації, UNAS готовий повністю заблокувати прикордонний пункт "Вишнє Нємецьке – Ужгород" в обох напрямках", - йдеться у заяві.

Перевізники подякували міністру транспорту Словаччини Йозефу Ражу за порушення проблеми скасування дозвільної системи для українських перевізників та його впливу на автомобільний транспорт Словаччини в Брюсселі.

"Ми також хотіли б подякувати йому за те, що він зустрінеться з представниками UNAS в четвер, 7 грудня, де ми також обговоримо вплив цієї ситуації та будемо шукати рішення, щоб її змінити", – йдеться в заяві.

Нагадаємо, посли Великої сімки підкреслили, що для ефективності реформи Спеціалізованої антикорупційної прокуратури обов’язково слід скасувати дію так званих «правок Лозового», які дозволяють закривати складні справи «за терміном давності».

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE